Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Прошу помощи "Партнерская программа"


chriscustom

Recommended Posts

Здравствуйте уважаемые форумчане.

Несколько лет назад один добрый человек помог мне в создании моего сайта www.chriscustom.com ( ocStore © 2009-2018 All Rights Reserved.
Version 1.5.3.1 )

Сайт все это время функционировал верой и правдой. Но в последнее время начали происходить непонятные вещи.

Одним словом ежедневно на сайте регистрируется до полсотни людей с разных адресов в Партнерской программе. 

Все время одни и те-же. Я их удаляю, а они вновь появляются. Думаю, что это боты какие нибудь от доброжелателей.

В админке я отключил партнерскую программу, но на главной странице она все равно есть. Как быть, ума не приложу, да еще в этом деле и не соображаю толком. Человек, который помог мне с сайтом давно пропал из поля видимости....

И еще постоянно одна и та-же ошибка в журнале ошибок.

2018-04-13 18:50:07 - PHP Notice:  Undefined index:  paypal in /home/u93253/chriscustom.com/www/catalog/model/affiliate/affiliate.php on line 4
2018-04-13 18:50:07 - PHP Notice:  Undefined index:  bank_name in /home/u93253/chriscustom.com/www/catalog/model/affiliate/affiliate.php on line 4
2018-04-13 18:50:07 - PHP Notice:  Undefined index:  bank_branch_number in /home/u93253/chriscustom.com/www/catalog/model/affiliate/affiliate.php on line 4
2018-04-13 18:50:07 - PHP Notice:  Undefined index:  bank_swift_code in /home/u93253/chriscustom.com/www/catalog/model/affiliate/affiliate.php on line 4
2018-04-13 18:50:07 - PHP Notice:  Undefined index:  bank_account_name in /home/u93253/chriscustom.com/www/catalog/model/affiliate/affiliate.php on line 4
2018-04-13 18:50:07 - PHP Notice:  Undefined index:  bank_account_number in /home/u93253/chriscustom.com/www/catalog/model/affiliate/affiliate.php on line 4

 

Может кто нибудь помочь?

Заранее спасибо.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.