Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Фильтры по производителю


Recommended Posts

Здравствуйте все! Случилась проблема, поставил уже на существующий сайт модуль http://=^_^=.ru/module/module-151/145-modul-filtr-tovarov-v-kategorii-dlya-opencart-v1513.html АРХИВ № - 2, настроил фильтр, в итоге когда начал его тестить и смотреть как работает, меня начало выкидывать на страницу в яндекс и в итоге забанили мой IP адрес......я написал на тех. поддержку и мне выслали вот такую хрень.........сказали если исправлю ошибку, тогда будет все работать на сайте......

вот ошибка....

Ваш IP был заблокирован ModSecurity. Сейчас я его разблокировал, но ситуация повторится. Ниже я представил лог с которого видна блокировка.

root@mv112 [/]# less /usr/local/apache/logs/error_log | grep 188.163.184.186 | grep "10:22"

[Tue Jul 17 10:22:03 2012] [error] [client 188.163.184.186] ModSecurity: Access denied with code 406 (phase 2). Pattern match "\\\\b(\\\\d+) ?= ?\\\\1\\\\b|[\\\\'\\"](\\\\w+)[\\\\'\\"] ?= ?[\\\\'\\"]\\\\2\\\\b" at ARGS:filter. [file "/usr/local/apache/conf/modsec2.user.conf"] [line "97"] [id "950901"] [msg "SQL Injection Attack"] [data "1=1"] [severity "CRITICAL"] [tag "WEB_ATTACK/SQL_INJECTION"] [hostname "dimkavi.com.ua] [uri "/kofe/"] [unique_id "UAUSm8IcVcEAABcnpsYAAAAJ"]

[Tue Jul 17 10:22:23 2012] [error] [client 188.163.184.186] ModSecurity: Access denied with code 406 (phase 2). Pattern match "\\\\b(\\\\d+) ?= ?\\\\1\\\\b|[\\\\'\\"](\\\\w+)[\\\\'\\"] ?= ?[\\\\'\\"]\\\\2\\\\b" at ARGS:filter. [file "/usr/local/apache/conf/modsec2.user.conf"] [line "97"] [id "950901"] [msg "SQL Injection Attack"] [data "1=1"] [severity "CRITICAL"] [tag "WEB_ATTACK/SQL_INJECTION"] [hostname "dimkavi.com.ua] [uri "/kofe/"] [unique_id "UAUSr8IcVcEAAGUf@jMAAAAC"]

помогите пожалуйста......

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.