Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Полноценное уведомление о заказе


Recommended Posts

Вам нужен \catalog\model\checkout\order.php



 

В какой файл в какой строке что именно надо добавить - текст какой, чтобы письмо, сформированное для клиента, высылалось и на него email, и на [email protected]? Куда это вписать? Пусть мне летит родное уведомление движка опенкарт, оно очень неинформативное, скудное, ладно. Но чтобы дубль письма клиента летел и мне тоже. Может, добавочный email - это проще, чем неск. строк вписывать, расширяя то, что летит в родном уведомлении магазину?

Змінено користувачем Kest
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


3 часа назад, Kest сказал:

 

 

 

В какой файл в какой строке что именно надо добавить - текст какой, чтобы письмо, сформированное для клиента, высылалось и на него email, и на [email protected]? Куда это вписать? Пусть мне летит родное уведомление движка опенкарт, оно очень неинформативное, скудное, ладно. Но чтобы дубль письма клиента летел и мне тоже. Может, добавочный email - это проще, чем неск. строк вписывать, расширяя то, что летит в родном уведомлении магазину?

 

catalog/controller/mail/order функция add

в конце после

$mail->send();

добавляем

 

$mail->setTo('[email protected]'); или $mail->setTo($from);

$mail->send();

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 months later...

 у меня нифига не работает. все вставляю... или в итоге приходит все админу, но не клиенту. или как по умолчанию приходит админу только заказ без инфы о клиенте - а клиенту все и вся... :???:

order_.php

Змінено користувачем nbondarev
прикрепил исходник
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.