Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Формула цены за кг


Recommended Posts

Всем привет.

В php ноль, поэтому буду рад не большой помощи.

Версия 2.3

Нужен вывод цены за 1 кг, формула простая цена / на вес * 1000.

Сначала думал что все легко. Пропишу формулу в .tpl и все будет ок. Начал так: 

1. Установил модуль autocalc - который при выборе опции меняет цену.

2. Вписал в product.php(2) нужные строки:

$_['text_weight']                             = 'Вес:';
$data['weight'] = $this->weight->format($product_info['weight'], $product_info['weight_class_id']);

3. Вывел вес, и понял две вещи:

     a. вес я вывел общий, а нужен вес той опции, что выбираю, делить на цену за этот вес и умножать на 1000.

     b. когда пишу простые формулы $price / $weight * 1000 не работают, видимо из за переменных, типа это не цифры. Так как при сложении даже одной 1-ы у него $**** всегда равна 0.

4. Благодаря темe смог понять как вывести вес опции, правда выводит он только с права от самих опций, и как взять переменную веса в опции я пока еще не понял, реально ли это?

5. И не могу понять, как написать формулу для переменных. Видимо это делается не в tpl а в php и явно нужна функция = переменной, которую уже выводить в tpl

Если кто знает тыкните куда ни будь, если вывести такую формулу сложно, то может реально написать небольшой скрипт в сам tpl, правильно ли это будет?

Змінено користувачем mefxl
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.