Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Баги в админке OCStore 2.3


Recommended Posts

Приветствую. Сразу к сути. Админка в целом работает, но больше нет возможности расширить боковое меню кнопкой - она просто не реагирует. А при наведении на пункты меню выскакивает субменю в котором все подпункты развернуты. Ошибок в логагх нет. Работать можно, но очень не удобно. Помогите пожалуйста. Приложу скрины. Заранее спасибо.



screen.png

screen2.png

Змінено користувачем Tumanchinsky
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


откройте консоль, кликните, пришлите ошибку сюда

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Leingard сказал:

откройте консоль, кликните, пришлите ошибку сюда

В том то и дело, ошибок нет. Сама по себе админка работает. Я могу добавлять товары, устанавливать или удалять модули  - Журнал ошибок пуст.

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Найдите событие клика по этой кнопке, смотрите, что там

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Мужик, спасибище огромное за наводку! В каталоге admin/view/javascript/ отсутствовал common.js. Но странно, я вообще не производил манипуляций с каталогом admin в ручную. Все решено, за помощь спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.