Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Mega Filter PLUS [powered by Mega Filter PRO][2.x, 3.x] 2.x + 3.x

34.99

   (25 відгуків)    Інші файли автора

OCMegaExtensions
  691 5 225 80 852

1 скріншот    • 34.99 USD
  • Підтримка

  • Заповніть адресу сайту! Або натисніть на чекбокс вище, щоб надіслати домен автору пізніше. Звертаємо увагу, що автоматична видача ліцензій відбувається лише за умови вказівки домену

  • +1 7

Опис файлу

license-terms-ru.png

 

 

 

Mega Filter PLUS - это усовершенствованная и удобная в использовании система фильтрации. Это позволяет эффективно и быстро осуществить поиск продуктов, согласно выбранных критериев поиска, такими как атрибуты, параметры, фильтры, категории и многие другие.
 
Каждый интернет-магазин уникален, поэтому MFP предлагает множество возможностей персонализации дизайна. Вы можете отображать фильтры по горизонтали или по вертикали и благодаря совместимости с мобильными устройствами даже в виде виджета. Выбрав Mega Filter PRO, вы можете быть уверены в постоянном совершенствовании и разработке модуля.
 
В архиве присутствует русская локализация

 

 

 

 

 

 

top_oc2.png

 

  - Frontend                                                      - Backend - demo / demo                                - Click found here to the get support

 

 

 

 

 

200-supported-templates.png

 

 

 

 

features_ONLY_oc2_ru.png

 

 

 

 

support_ru.pngІнші розширення OCMegaExtensions


Відгуки користувачів

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.