Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Несколько значения для атрибута


TopClans

Recommended Posts

что не работает? что вы хотите и что для этого делаете?

Проблема в следующем, имеется товар у которого есть несколько значений у одного и того же атрибута. Один атрибут опенкарт воспринимает и сохраняет, второй атрибут попросту выводит рядом с названием первого. Судя по тому что читал в инете, проблема в самом движке. Вы посоветовали выше человеку использовать мультиаттрибуты, вот я и спрашивал где их нужно указывать, или как пользоваться.

Заранее благодарен за ответ

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Проблема в следующем, имеется товар у которого есть несколько значений у одного и того же атрибута. Один атрибут опенкарт воспринимает и сохраняет, второй атрибут попросту выводит рядом с названием первого. Судя по тому что читал в инете, проблема в самом движке. Вы посоветовали выше человеку использовать мультиаттрибуты, вот я и спрашивал где их нужно указывать, или как пользоваться.

Заранее благодарен за ответ

мультиатрибуты работаю только в модуле filterpo

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

а на демо разве не видно?

Вот и подошли к сути, именно вот это двоеточие и не работает, т.е. создается значение, но вот так одно за другим через двоеточие

Вот пример на сайте, я не правил его для наглядности http://azone.com.ua/index.php?route=product/category&path=71

P.S.

Я заранее очень благодарен что мне помогаете, и прошу прощения за навязчивость и назойливость

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вот и подошли к сути, именно вот это двоеточие и не работает, т.е. создается значение, но вот так одно за другим через двоеточие

Вот пример на сайте, я не правил его для наглядности http://azone.com.ua/...ategory&path=71

P.S.

Я заранее очень благодарен что мне помогаете, и прошу прощения за навязчивость и назойливость

версия какая фильтра?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 years later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.