Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

баг в PAPs 1.2.4


popakaki

Recommended Posts

Установка PAPs для opencart 1.5.x

NOTE: The default PAPs directory structure is for Open Cart v1.5.x. If you are using Open Cart v1.4.x, please make the following changes:

существует в PAPs такой файлик: admin/view/template/catalog/paps/includes/functions/paps_data_access.php

есть там интересные запросы, использующие таблицу "product_option_value_description"

которая как я полагаю в 1.5.х называется "option_value_description"

от сюда вопрос??? как он работать вообще может???

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Установка PAPs для opencart 1.5.x

NOTE: The default PAPs directory structure is for Open Cart v1.5.x. If you are using Open Cart v1.4.x, please make the following changes:

существует в PAPs такой файлик: admin/view/template/catalog/paps/includes/functions/paps_data_access.php

есть там интересные запросы, использующие таблицу "product_option_value_description"

которая как я полагаю в 1.5.х называется "option_value_description"

от сюда вопрос??? как он работать вообще может???

Если кому нужно PAPs для версии 1.5.x во вложении.

PAPs_Lite_1.2.4.zip

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.