Перейти до вмісту
Пошук в
 • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Opencart Product Search by Image 1.0.0

49

29

   (0 відгуків)    Інші розширення автора

slavoglo
  2 3 693

5 скріншотів  • 29.00 USD
 • Підтримка
 • Додаткові послуги

 • Заповніть адресу сайту! Або натисніть на чекбокс вище, щоб надіслати домен автору пізніше. Звертаємо увагу, що автоматична видача ліцензій відбувається лише за умови вказівки домену

 • +1 3

Опис файлу

Модуль для Opencart Product Search by Image
Демонстрація:
https://deprimo.com.ua/ua

**Увага! Вартість використання Google Vision не включена в вартість модуля!**

**Опис:**
Цей модуль розроблено для OpenCart і дозволяє інтегрувати потужні можливості Google Vision API у ваш інтернет-магазин для пошуку товарів за зображенням. Використання цього інструменту сприяє підвищенню точності і інтуїтивності пошуку, що безпосередньо впливає на досвід покупців і збільшує конверсію в продажі. Розширення адаптовано для мобільних пристроїв і дозволяє клієнтам знаходити бажаний товар, просто зробивши фотографію товару за допомогою мобільного пристрою та завантаживши її. Для успішної установки та налаштування модуля слід дотримуватися наведених нижче кроків.

**Установка модуля:**
1. Завантажте модуль і обов'язково виконайте скидання і оновлення кешу для правильної інтеграції.

2. У адміністративній панелі перейдіть в розділ "Система" > "Користувачі" > "Групи користувачів".

3. Виберіть групу користувачів "Адміністратори", а потім двічі натисніть "Виділити всі" і збережіть зміни.

**Налаштування Google Vision API:**
4. Перейдіть в розділ "Система" > "Налаштування" і виберіть вкладку "Google Vision API".

5. Разом із файлом ocmod ви отримали інструкцію щодо отримання файлу службового облікового запису Google. Цей файл необхідний для успішної авторизації в Google Vision API.

Після виконання наведених налаштувань ваш інтернет-магазин буде використовувати Google Vision API для здійснення пошуку товарів за зображеннями.

Цей модуль значно розширює функціональність вашого інтернет-магазину, забезпечуючи більш зручний і ефективний пошук товарів для ваших клієнтів.Відгуки користувачів

 • Зараз на сторінці   0 користувачів

  • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
 • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.