Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

CRMplaza - модуль для Opencart 1.5/2.3/3.0+ 1.6

50

   (0 відгуків)    Інші розширення автора

smartcoder
  0 3 2 013

11 скріншотів    • 50.00 USD
  • Підтримка

  • Заповніть адресу сайту! Або натисніть на чекбокс вище, щоб надіслати домен автору пізніше. Звертаємо увагу, що автоматична видача ліцензій відбувається лише за умови вказівки домену

Опис файлу

CRMplaza - модуль для Opencart

Модуль підходить для версій Opencart від 1.5 до 3.0 (для 4 версії у розробці)

 

Кому призначено цей модуль?

Модуль призначений для швидкозростаючих компаній, які хочуть підвищити свої продажі. Завдяки модулю CRMplaza ви можете планувати ваші угоди, враховувати витрати та не забувати про важливі справи за допомогою завдань. Модулем можна скористатися як 1 людині, і групою. У налаштуваннях модуля ви можете вибрати адміністратора, який доручатиме завдання вашим менеджерам і контролюватиме всі процеси.

 

Що вміє модуль?

Облік доходів (Угоди)
Облік витрат (Витрати)
Завдання (швидке додавання завдань)
Повідомлення користувачам (нове призначене завдання, відредаговане завдання)
Вирва продажів (Поетапне переміщення угоди)

 

Доступні мови модуля:

Англійська, Німецька, Французька, Іспанська, Італійська, Хінді, Китайська, Японська, Латвійська, Румунська, Російська, Українська, Білоруська

 

DEMO версія (Login: demo, Password: demo)

 

Демо версія для Opencart 1.5:

https://demo15.smartcoder.pro/admin/index.php?route=smartcoder/crmplaza

Демо версія для Opencart 2.3:

https://demo23.smartcoder.pro/admin/index.php?route=smartcoder/crmplaza

Демо версія для Opencart 3.0:

https://demo30.smartcoder.pro/admin/index.php?route=smartcoder/crmplaza


Відеоогляд модуля

 

 

Настройки модуля

Перше, що необхідно зробити під час роботи з модулем - зайти в налаштування та зберегти необхідні дані.

В основних налаштуваннях ви можете налаштувати показ повідомлень у шапці сайту, коли ви користуватиметеся звичним Opencart.

Далі ви можете вибрати період показу статистики на робочому столі та вибрати групи адміністраторів.

Групи адміністраторів можуть призначати завдання, а також дивитися повну статистику та дивитися всі завдання чи угоди для всіх користувачів.

Перейдемо на вкладку угоди у пункті налаштувань. Тут ви можете вибрати необхідний вид для перегляду ваших угод, рекомендуємо використовувати вид «Drag & Drop», оскільки завдяки цьому виду ви можете розподіляти угоди по колонках від початкового етапу до завершеного.

Трохи нижче ви можете налаштувати статуси угод та вибрати порядок від початкового етапу до кінцевого чи завершеного. Додайте та редагуйте ваші статуси, після редагування не забувайте натискати кнопку «Зберегти» у правому верхньому кутку.

Далі ми переходимо в меню витрати в налаштуваннях і вибираємо вид і статуси, які нам необхідні.

Переходимо до пункту Завдання і теж налаштовуємо необхідний вигляд та статуси.

Далі ми маємо пункт повідомлення. Повідомлення показують нам у режимі реального часу, хто додав або відредагував завдання без перезавантаження сторінки. За промовчанням - повідомлення вже налаштовані, але якщо ви хочете змінити сокет-сервер, ви можете скористатися сервісом Pusher або додати свій власний сокет-сервер.

Натискаємо кнопку «Зберегти»

Тепер, коли наші налаштування збережені, ми можемо створити першу угоду. Для цього натискаємо на зелену кнопку додати угоду.

Заповнюємо ім'я нашої угоди, опис, суму, статус та делегуємо користувачеві, натискаємо «Додати». Користувачеві моментально надходить повідомлення, що він призначений на це завдання.

Щоб подивитись угоду, натискаємо на іконку перегляду.

Додаємо ще кілька угод, щоби продемонструвати роботу. Тепер ми можемо перетягувати мишкою наші операції на різні етапи. Все відбувається без збереження та перезавантаження сторінки.

Тепер ми можемо переглянути все на робочому столі. На робочому столі показана статистика чистого заробітку та загального, так само доступна статистика за різними періодами: за місяцем, за сьогодні, за вчора, на тиждень. Внизу представлені топ користувачів та статистика угод та прибутку.

 

Ліцензія:

Модуль розповсюджується як є та працює на стандартному Opencart, без змін у коді. Модуль розповсюджується на 1 домен.
Відгуки користувачів

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.