Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Admin Long Life

   (2 відгуки)    Інші розширення автора

chukcha
  983 8 118

1 скріншот    Створити обліковий запис або увійдіть, щоб завантажити це

  • +1 4

Опис файлу

Продлеваем жизнь сессии админа..

Вы оставили окно админа открытым, и переключились на другие задачи, Вернулись , обновляете страничку, а вам говорят, что нужно зарегистрироваться.

Причина проста - кончилось сессионное время.

Данный мод регулярно опрашивает админскую часть, и соответственно, а теперь внимательно, ЕСЛИ СЕРВЕР ПРАВИЛЬНО настроен, обновляет данные сессии, тем самым продлевая сессию.

бывает в настройках сервера очистка temp папок управляется неизвестными средствами, на которые никак не повлиять, в таком случае это расширение может не помочь

Модуль Не нагружает сервер запросами, в отличие от подобных бесплатных.

Кроме того, при определенном умении возможности модуля можно расширить - опрос на количество новых заказов, комментариев, и прочее - за вознаграждение и по заказу.Інші розширення chukcha


Відгуки користувачів

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.