Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TBou3aBTpaK

Newbie
  
  • Posts

    11
  • Joined

  • Last visited

Information

  • City:
    Kiev

Recent Profile Visitors

820 profile views

TBou3aBTpaK's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • First Post
  • Dedicated Rare
  • Week One Done

Recent Badges

2

Reputation

  1. Якщо це потрібно для "демо" книжок, то бачив роблять у pdf і кріплять у товар.
  2. Дивіться напевно в модифікаторі шаблону. /system/oct_***_theme.ocmod.xml
  3. Каталог - Статті або /admin/index.php?route=catalog/information
    Ви будете в захваті від покупки цього модулю. Автор не може нормально написати опис, на демо весь функціонал не можливо перевірити і ви відразу попадаєте на платні доробки. Від повернення грошей буде відмовлятися, бо сам розсудив, що "модуль повністю відповідає опису". А за якихось розбіжностей буде переконувати, що ви не вмієте читати опис та не розумієте його. Класично почав косити від повернення коштів. Так і з тим, що заявлено у описі він не може впоратись. Не рахує нормально у кошику сумму за певних дій, да і впринципі не встановився без правок автора. "Давайте доступ", щоб змінити стрічку в модифікаторі... Виходить чистий окстор і шаблон одного з топових авторів на цьому форумі це, цитую, "якісь скріпти". "Давайте доступ". Деякі баги, наприклад, зелені оповіщення від модулю про успішне збереження акції, що приходять зовсім на інших сторінках адмінки та купа notice undefined в журналі помилок від того, що модуль сам відключає поля при зміні типу акції заставляють задуматися як гарно він зроблений. І знову "давайте доступи". А про те що один товар може мати лише одну "акцію" (навіть якщо там немає ніякої логіки, а це звичайна промо сторінка з таймером про які автор каже в своему ідеальному описі в пунктах 3,5,6,7,9,10 того чим може бути "акція") ви дізняєтесь вже потім. Хто хоче купувати, три рази подумайте. Це не те, що варто виставляти на продаж, витрачати час та нерви клієнтів. Автор зараз все швиденько заперечить, але спілкуватись і давати йому доступ в 99,9% до своїх сайтів після покупки доведеться вже вам.
  4. Можна дізнатись як вирішили проблему?
  5. Якщо не помиляюсь з великої літери та маленької
  6. Добрий день. Зацікаквив шаблон, хотів би дізнатися коли плануєте перше оновлення, чи ті недоліки, що в демо, вже виправлені? Сподобалось, що приділили увагу сторінці порівняння, не вистачає лише фільтрації за відмінностями. Скажіть, чи будуть допрацьовані сторінки особистого кабінету та блогу?
  7. У мене немає мети створювати з теми публічне обговорення просування мого сайту. Не бачив жодного успішного проекту з такою стратегією, чи сайти у топі так і роблять?) Ви в ПП не бажаєте обговорити?
  8. Добрий день. Порадьте Seo спеціаліста, можливо хтось відгукнеться сам. Коротко: інтернет-магазин тематика: кондиціювання, вентиляція, теплові насоси з послугами монтажу по Києву. На сьогодні сайт перенесено з 2.3 на 3, разом з url-ами. Зараз трохи не дороблений шаблон, але суть не в цьому. Більше інформації вже дам у ПП. Потрібна допомога з просуванням, хотілось б почати з найбілш важливих речей по сайту. Кошти на це будуть виділятися, але у міру розумного. Дещо можемо робити самостійно, самому цікаво розібратися. Було б добре почути якісь розцінки на курирування або консультації. Дякую!
  9. Додам до свого повідомлення, що після встановлення запропонованого мною модифікатора треба в першу чергу додати текст в адмінці до будь якого товару. Якщо цього не зробити, то на сайті побачите помилку з приводу того, що не знайдено табличку у бд. Вона створюється при першому користуванні.
  10. Звичайний текст у карточці можна вивести цим безкоштовним модулем: https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=27633&filter_member=cartbinder Більш гнучкі рішення вже запропонували
×
×
  • Create New...

Important Information

On our site, cookies are used and personal data is processed to improve the user interface. To find out what and what personal data we are processing, please go to the link. If you click "I agree," it means that you understand and accept all the conditions specified in this Privacy Notice.