Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

niger

Users
  
  • Posts

    1,071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by niger

  1. ще можна Docker Desktop, але там не пару кнопок натиснути. треба бути трохи налаштувати. Але потім береш цю папочку(з проектом і базою) і конфіг від докеру і на будь якому ноуті(компі) запускаєш проект.
  2. Якщо я правильно зрозумів Йоду, то є кешери, яки генерують кеш заради кешу. У вас є купа сторінок і ви завжди робити кеш усього, хоча туди навіть ніхто не заходить. Ну і генеруєте купу сторінок, які нікому непотрібні. Тобто створюєте навантаження там де б без купки модулів його б ніколи і не було.
  3. їм потрібна універсальна людина - адмін сайту, це не системний адміністратор. яка буде і оновлювати сайт, і вести його покращення, фіксити баги, змінювати функціонал, а ще наповнювати його, та слідкувати за наявністю "сайт-склад". І оплата буде тупо помісячний рейт. Не важливо ви оновлювати будете наявність, заповнювати картки, чи займатись функціоналом
  4. Я перейменовував поле пошти чи телефона в іншу назву. а те, що було по дефолту робив hidden, якщо воно було не пусте - то не записував данні які відправлені з цієї форми. Людина hidden поле не заповнить, а боти заповнюють все що input. Ну і ще можне recapthca від Гугла прикрутити
  5. Если это купленная статья, которая помечена как "реклама", "пресс-релиз" и подобное - то можно внутри такой статьи разместить и ссылки, почему нет. Я кстати, для украинских знакомых так и покупаю. только статьи и пресс-релизы с ссылками. А если просто разместить ссылку на сайте - то крупные сайты это делают, только для партнеров или своих проектов. Просто ссылку в подвале или меню вы от них не получите.
  6. Я вообще ничего там не продаю. Моя задача настраивать аукционы( header bidding/prebid), и прямую или программатик рекламу. Ну и понятно настраивать и оптимизировать не только рекламу но и сам инвентарь.
  7. Якщо вже використовуєте ЧатЖПТ то хоча б питайте в нього те що треба. Вам же треба помилку виправити, а не узнати що таке - помилка 500 Навіть ЧатЖПТ дає відразу пораду Як виявити проблему • Перевірка журналів помилок: Найкраще почати з перевірки журналів помилок (error logs) на сервері або в панелі адміністрування OpenCart, якщо вона підтримує цей функціонал. Це допоможе зрозуміти, що саме спричиняє проблему. І якщо йому сказати який в тебе хостинг, то мені здається він допоможе і в тому де знайти ці логи Але якщо ви взагалі не розумієте - то швидше і краще найняти того, хто розуміється в цьому.
  8. передавать во всплывающее окно только текст самой статьи.
  9. Почитав я код. Виходить ми будемо підсвічувати кількість товарів якщо вона впала нижче середньомісячних продажів? Тобто якщо в мене в місяць 120 продажів, в перший день після поповнення залишків до 120 я продав 5, то в мене вже червоний та пора поповнювати? Чи я щось не так зрозумів?
  10. Можливо у вас плата за кліки, тому і така різниця. Але з відео там стільки нюансів. VTR, autoplay, muted/unmute і ще багато іншого. А на ютубі - там ще нюанси з преміум підпісниками. А ось з іншими у нас така сама ситуація. Німеччина та Швейцарія дорожче за США. У нас для них окремий сервер, тому в моїй табличці це не так очевидно.
  11. Залежить від тематики сайту, та якості плейсментів для реклами. Ізраїль десь на рівні України, то може в якійсь особливій тематиці він вище. Ну і взагалі рекламу рахують в CPM, в CPC мало хто робить. Ну і сам AdSense дешевший за AdX.
  12. То не лендінг, а просто сторінка із результатами фільтрування - і вони не має індексуватися, і здається там стоять теги, щоб пошукові ці сторінки не додавали в індекс. Якщо ви хочете лендінг - то треба його зробити. Або по одній сторінці, або масове додавання. Почитайте що це і як це https://ocfilter.com/documentation/4.8/#nav-seo-page
  13. В налаштуваннях фільтру це все є, або вручну якусь окрему, або масове додавання сторінок по обраним критеріям. Щоб було прям для всіх та перекривало усі фільтри - то треба дуже попрацювати, і розуміти як це робиться та навіщо
  14. Тут я згоден з вами - ставиш на сервері якість 100, щоб воно нічого не стискало. І завантажуєш заздалегідь підготовлені зображення. А фронт лише віддає у браузері WEBP. Це мастхев, але якщо люди розуміють і вміють. JPEG, progressive, quality 60 - цього в більшості випадків вистачить для зображень товарів. Інколи від 60 до 80 треба погратися
  15. Можете цей спробувати - https://www.freeconvert.com/image-compressor. Там не тільки зображення можна стискати, та не тільки стискати можна. Або можете взяти ось цей - https://imageresizer.com/image-compressor там ви можете задавати до кількох КБ треба стиснути, чи наскільки % і воно буде намагатися це зробити
  16. Якщо замовляти у дизайнера - то для ВЕБ 72dpi(JPG,PNG), для друку 300dpi(TIFF) нехай присилає в найкращий якості, а ви вже потім його краще стисните до оптимальних розмірів, чим вам потім не вистачить деталізації і буде на виході мильне зображення.
  17. саме так. але то вже тонкощі реалізації. В мене три рази на тиждень рано вранці крон це робить, хоча можна і кожного дня, кому як більше довподоби.
  18. Чому. Я так колись робив. Коли ви міняєте статус замовлення - міняєте p.sort_order чи як там воно +1. І старе сортування працює. У фактично у вас p.sort_order по кількості продаж. Бо ця колонка заповнюється не руцями, а автоматично. А для руць можна її взагалі приховати visibility:hidden в адмінці.
  19. Та я не намагаюсь вам довести що у вас все погано чи ви зробили погано свою роботу. Просто дав вам скрін як в мене відкривається. Ось вам переходи по сайту в один і той самий час(1-2 хвилини, там є годинник угорі) з одного браузера, звичайний серфінг сайту іншими словами.
  20. В мене після прильоту ракети рятувальники відвандалили вхідні двері, вирішив глянути порядок цін на бронедвері, щоб розуміти скільки мені стане, коли будинок відновлять їх поставити, а у вас https://elporte.com.ua/ua/dveri-vhodnye/bronedveri/ відкривається більше 10с. Вам би зайнятись сайтом, перехід між категоріями і товарами вкрай довгий
  21. У нас медиа-издательство. В разных странах сайты одних тематик. Поэтому я не отвечу, у меня не ко всем Properties в Аналитике есть доступ. Рекламный инвентарь - около 6-7 млн показов рекламных баннеров в день. Если на странице в среднем 4 баннера, то это выходит около 1.5-2 млн в сутки. Но это зависит от сайта, поэтому это очень приблизительный подсчет
  22. реклама, ивенты, журналы. Но львиный доход, значительно большая часть - реклама.
  23. 1) Я работаю в медиа-издательстве небольшом. 2) Начинать или нет решать вам. 3) Не знаю насчет ChatGPT, у нас в компании есть штат журналистов и редакторов.
  24. вы что-то путаете. Google Ads - это когда вы для своего сайта покупаете рекламу. Google Adsense и Google AdX - это если вы к своему сайту прикручиваете гугл теги для рекламы и вы крутите у себя рекламу от Гугла. А, если настроить через Google Ad Manager, то вы можете там крутить рекламу не только Гугла, но и рекламных сетей(SSP,DSP), или даже прямые продаж рекламы настраивать(это когда вам продали для аудитории 18+ в Киевской области, показать 1млн баннеров, разных или одного размера, которые будут вести их по этой ссылке), а если туда еще прикрутить prebid.js тогда можно это все еще через аукцион рекламный(header bidding) пропускать.
×
×
  • Create New...

Important Information

On our site, cookies are used and personal data is processed to improve the user interface. To find out what and what personal data we are processing, please go to the link. If you click "I agree," it means that you understand and accept all the conditions specified in this Privacy Notice.