Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

l555l

Newbie
  
  • Posts

    22
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,084 profile views

l555l's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

  • Reacting Well Rare
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Dedicated Rare
  • First Post

Recent Badges

1

Reputation

  1. нову пошту (плюс укрпошту, фк ево і тд) можно вказувати безготівка, а лейбл «Переказ через ННПП».
  2. Як має передаватися назва лейбла оплати в оновленій версії (для інтеграторів через API): “Оплата банківською карткою через POS-термінал” ⮕ “Картка, ЕПЗ, Торговий еквайринг” “Оплата банківською карткою безпосередньо на рахунок (IBAN) продавця” ⮕ “Переказ з картки” Оплата з поточного рахунку (IBAN) покупця на поточний рахунок (IBAN) продавця* ⮕ “Переказ з поточного рахунку” “Оплата банківським чи платіжним додатком в смартфоні за посиланням через QR-код” ⮕ “Переказ через QR-код” “Оплата через інтернет еквайринг та платіжний кюар (Interkassa, Portmone, LiqPay, mono checkout, Novapay, EasyPay, Platon тощо)” ⮕ “Платіж Interkassa, Portmone, LiqPay, mono checkout, Novapay, EasyPay, Platon тощо” “Оплата товарів/послуг через сервіси переказу коштів – (PrivatMoney; Western Union; MoneyGram; RIA; IntelExpress; MEEST; Welsend тощо)” ⮕ “PrivatMoney; Western Union; MoneyGram; RIA; IntelExpress; MEEST; Welsend тощо” “Оплата банківською карткою на Інтернет-сайті за посиланням (наприклад, кнопкою «Оплатити»)” ⮕ “Інтернет еквайринг, оплата карткою в Інтернет” “Оплата за технологією «Tap to Phone»” ⮕ “Картка, ЕПЗ, Торговий еквайринг” “Подарункового сертифіката” ⮕ “Сертифікат” “Талона” ⮕ “Талон” “Жетона” ⮕ “Жетон” “Фішки” ⮕ “Фішка”
  3. Такий собі вебінар... без відповідей. Єдине це оцей слайд, але на ньому немає відповіді як вказувати післяплату від НП.
  4. Позначення форми оплати («ГОТІВКА», «БЕЗГОТІВКОВА», «ІНШЕ»), сума коштів за цією формою оплати та валюта операції. Тепер надано вичерпний перелік форм оплати з трьох пунктів. Готівка – це банкноти і монети, безготівкова форма – це платіжні картки і всі інші форми грошової оплати, за якими не використовуються банкноти і монети. Інше – це можуть бути сертифікати, бонуси, жетони і все те, що не є грошовою одиницею – гривнею або іноземною валютою. https://news.dtkt.ua/state/cash-handling/94916-nova-forma-fiskalnogo-ceka-z-1-sicnia-2025-roku-shho-zminitsia-dlia-torgovciv Тут прямо написано що Інше – це все те, що не є грошовою одиницею – гривнею. Тобто так як і вказано в інструкції чекбокс, якщо засіб відмінний від готікви і безготівки. А далі вже вони невірно консультують, пропонуючи безготівку заганяти в інше.
  5. у них до речі на сайті така відповідь, так що кожен трактую по-своєму. Світлана21.12.2024 15:01 Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, у випадку отримання коштів на розрахунковий рахунок через нову пошту накладеним платежем, то Рядок 18 буде «БЕЗГОТІВКОВА». А що потрібно писати в Рядок 19? Який це засіб оплати? Катерина, редактор сайту 7eminar21.12.2024 19:05 Доброго вечора! Це персоналізований засіб, що погоджений користувачем та надавачем платіжних послуг для надання платіжної інструкції. Доречно буде вказати: "грошовий переказ". Зверніть увагу, що Мінфін запроваджує до 1 березня 2025 року перехідний термін для застосування нових форм фіскальних чеків https://7eminar.ua/news/3115-z-1-sicnya-2025-roku-na-biznes-cekayut-veliki-strafi Тихого неба!
  6. Я так розумію, що ці 3 запити привязані до інструкції з формування чеку. Рядок 18 До змін це рядок 19: позначення форми оплати (готівкою, електронним платіжним засобом, у кредит тощо), суму коштів за цією формою оплати та валюту операції З урахуванням змін рядок 18: позначення форми оплати («ГОТІВКА», «БЕЗГОТІВКОВА», «ІНШЕ»), суму коштів за цією формою оплати та валюту операції Тобто визначені дві основні форми оплати – готівка та безготівка. Тобто усі варіанти безготівкових розрахунків: оплати за реквізитами рахунку, оплати карткою через термінал, оплати через сервіси переказу коштів – можна зазначати як форма оплати «БЕЗГОТІВКОВА». Джерело: 7eminar Тобто, абсолютно всі безготівкові оплати повинні бути вказані. як форма оплати «БЕЗГОТІВКОВА». Який там повинен бути label, це вже інше питання. Та і по логіці просто дивно буде в чеку виглядати, форма оплати «БЕЗГОТІВКОВА», і засіб оплати «БЕЗГОТІВКОВА». Тоді як засіб оплати повинен розкривати форму оплати, а не просто її повторювати. На мій погляд така логіка.
  7. Плюс післяплата на новій пошті, це теж форма оплати безготівкова.
  8. Дякую! Тільки за новою формою чеку, повинен ще додатись рядок 18, З урахуванням змін рядок 18: позначення форми оплати («ГОТІВКА», «БЕЗГОТІВКОВА», «ІНШЕ»), суму коштів за цією формою оплати та валюту операції Тобто в чеку повинен бути спочатку рядок 18ий позначення форми оплати - БЕЗГОТІВКОВА, а потім рядок 19 засоби оплати - Електронний платіжний засіб. Чи це вже повинен чекбокс внести зміни у себе?
  9. Тут ще інше питання виникає, як вибивати чек на післяплату від Нової Пошти, якщо написано, що для всіх безготівкових видів оплат: CardPaymentPayload -> code: 1, label:"Електронний платіжний засіб"? Але ж Нова Пошта перераховує гроші просто на рахунок.
  10. Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи буде нова версія модуля відповідно до цих змін? З 01.01.2025 треба видавати фіскальні чеки за новою формою, але не хвилюйтеся – у нас все готово! Щоб видати нові чеки, оновіть застосунки Checkbox відповідно до вашого варіанту роботи: 1️⃣ Користувачі порталу: оновлення автоматичні 2️⃣ Офлайн-каси: оновіть версію каси до 1.4.20 або зверніться до підтримки Checkbox 3️⃣ Мобільні версії: завантажте актуальні оновлення версії 1.19 в App Store чи 0.9.5(501) в Google Play 4️⃣ Термінали: оновлення надійде зі сторони банку 5️⃣ Інтегратори через API: налаштуйте передачу для безготівкових видів оплат: CardPaymentPayload -> code: 1, label:"Електронний платіжний засіб". Якщо використовується інший тип оплати, відмінний від готівкової та безготівкової, треба передавати CardPaymentPayload -> code: 2, label:"Ваша назва".
  11. Доброго дня. Можна використовувати опції для фільтра, щоб робити посадкові сторінки, а для карточки вони не потрібні.
  12. Було би чудово додати в наступну версію 1) можливість сховати необов`язкові опції із карточки товара 2) можливість в товарах виробника опустити фото і опис вниз сторінки
×
×
  • Create New...

Important Information

On our site, cookies are used and personal data is processed to improve the user interface. To find out what and what personal data we are processing, please go to the link. If you click "I agree," it means that you understand and accept all the conditions specified in this Privacy Notice.