Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Manage Order Senders


Symplax

251 перегляд

Представляємо вам унікальне розширення для платформи OpenCart – плагін "Manage Order Senders" для Opencart. Цей плагін надає магазинам більш гнучке керувіання та контроль над процесом обробки та доставки замовлень.

 

Основні можливості модуля включають:

1.      Додавання поля менеджера до замовлення: Плагін  Opencart "Manage Order Senders"  для опенкарту дозволяє додати додаткове поле до замовлення, де ви можете вказати відповідального менеджера, який буде обробляти та відправляти замовлення. Це спрощує організацію роботи та розподіл обов'язків всередині вашої команди.

2.    Автозаповнення поля відправника: Поле менеджера має функцію автоматичного заповнення, що спрощує процес вибору відправника зі списку доступних менеджерів. Ви можете швидко знайти потрібного відправника, використовуючи функцію пошуку, перед тим як додати його до замовлення.

 

В адміністративній панелі ви знайдете такі можливості:

  • Керування відправниками: Плагін "Manage Order Senders" надає зручний інтерфейс для створення, редагування та видалення відправників замовлень. Ви можете додавати нових відправників, вказувати їх контактні дані та вносити необхідні зміни за потреби.
  • Детальна інформація про відправників: Ви можете переглядати та редагувати повну інформацію про кожного відправника, включаючи його ім'я, контактні дані, статус активності та іншу додаткову інформацію.
  • Пошук та фільтрація: Плагін "Manage Order Senders"  для опенкарту надає зручні функції пошуку та фільтрації відправників за датами. Це дозволяє швидко знаходити потрібного відправника за заданими параметрами і спрощує навігацію у списку відправників, а також переглядати надіслані ним замовлення.
  • Статистика замовлень: Плагін "Manage Order Senders"  для опенкарту надає інформацію про кількість та загальну суму замовлень, оброблених кожним відправником протягом певного періоду часу. Ви зможете легко відстежувати ефективність роботи кожного менеджера і проводити аналіз результатів.

Плагін "Manage Order Senders" для Opencart значно поліпшить процес керування замовленнями у вашому магазині та забезпечить більш ефективну командну роботу. Завдяки його гнучким функціям та зручному інтерфейсу ви зможете ефективно контролювати та оптимізувати процес обробки замовлень.

Завантажити плагін можна за посиланням 

 

1 коментар


Recommended Comments

Сам робив для себе подібний модуль. Коди декілька ФОПів на одному магазині, це дуже зручно. Але для повноцінної роботи потрібно також інтеграція із модулями доставок та ПРО 

  • +1 1
Надіслати

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.