Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как сделать чтоб гугл не индексировал страницу


Recommended Posts

3 часа назад, Otvet сказал:

Если бы был только один адрес было бы тоже самое, возможно не на 60 скатилось бы а на 20-40, но не суть

А может, просто с разных компьютеров посмотрел?:)

Или слова в запросе переставил и немного изменил?

Змінено користувачем florapraktik
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Нечего не делал со страницей ... кстати я решил проблему как сделать чтоб гугла не индексировал страницу. Раньше было две страницы точнее одна страница но по двух адресам. счас одна посмотрим недельку другую что будет с выдачей avtoparts.by/autostati/kupit_tormoznye_diski    / avtoparts.by/kupit_tormoznye_diski 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 weeks later...
В 14.01.2018 в 18:53, bulbos сказал:

Нечего не делал со страницей ... кстати я решил проблему как сделать чтоб гугла не индексировал страницу. Раньше было две страницы точнее одна страница но по двух адресам. счас одна посмотрим недельку другую что будет с выдачей avtoparts.by/autostati/kupit_tormoznye_diski    / avtoparts.by/kupit_tormoznye_diski 

 

Подскажите, пожалуйста, как решили? тоже такая же проблема с индексацией

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...
В 11.02.2018 в 21:06, Nelli сказал:

Подскажите, пожалуйста, как решили? тоже такая же проблема с индексацией

В гугл вебмастер есть функция, указываешь адрес и говоришь не индексировать и удалить из поиска, вариаций много. Вот и все

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.