Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не отображаются картинки в товарах


Recommended Posts

OpenCart Version 2.3.0.2
С недавнего времени, перестали отображаться картинки в товарах. Везде и на слайдерах товаров и в карточке.
В теге src стоит Unknown.
Есть подозрения, что недоброжелатели постарались. Так как работ никаких не проводилось, а тут раз и все поламалось.
Сайт style.irmi(тчк)ua
Можете помочь, что посмотреть, куда копать?
Физически все картинки на месте, но вместо них выводит пустую картинку из кеша на слайдерах, и вообще ничего не выводит в карточке, только alt.
В админке всё показывает, что изображения есть.
 
 
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


3 минуты назад, AlexLSL сказал:

Папка /image/catalog/

у вас вместо адреса картинки - ресурс неизвестен

такое бывает если, картинки размещены на другом ресурсе, который в данный момент недоступен

проверьте путь, и доступность изображений. уточните после чего стало так - что-то установили...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Думаю разобрался, в config.php поменяны местами две буквы, файл изменён два дня назад, я ж говорю доброжелатели - му..аки. Спасибо за оперативные ответы!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.