Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помощь, ошибка фильтра


Recommended Posts


Fatal error: Uncaught Exception: Error: Unknown column 'p.date_available' in 'where clause'<br />Error No: 1054<br />SELECT COUNT(DISTINCT `product_id`) AS `total` FROM(SELECT COUNT(DISTINCT `product_id`) AS `total` FROM(SELECT DISTINCT `p`.`product_id` FROM oc_category_path cp LEFT JOIN oc_product_to_category p2c ON (cp.category_id = p2c.category_id) LEFT JOIN oc_product p ON (p2c.product_id = p.product_id) LEFT JOIN oc_product_description pd ON (p.product_id = pd.product_id) LEFT JOIN oc_product_to_store p2s ON (p.product_id = p2s.product_id) WHERE `p`.`date_available` <= NOW() AND `p`.`status` = '1' AND `cp`.`path_id` IN(35) AND pd.language_id = '2' AND p.status = '1' AND p.date_available <= NOW() AND p2s.store_id = '0' AND `cp`.`path_id` IN(35)) AS `tmp` WHERE `p`.`date_available` <= NOW() AND `p`.`status` = '1' AND `cp`.`path_id` IN(35) AND `product_id` IN( SELECT `product_id` FROM `oc_product_filter` WHERE `filter_id` IN(1) )) AS `tmp` WHERE `product_id` IN( in D:\xampp\htdocs\system\library\db\mysqli.php on line 40

 

Как исправить? При использовании фильтра MegaFilterPro , выдает данное сообщение. Заранее спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 минут назад, spectre сказал:

Добавьте поле в бд, хотя странно что  вас его нет

Я не понял вас, наверно я слишком мало разбираюсь, какое поле добавить и как?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 минуту назад, SamuelSrs сказал:

Я не понял вас, наверно я слишком мало разбираюсь, какое поле добавить и как?

 

как-то так

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • Tom locked this topic
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.