Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Filter button


Izrajk

Recommended Posts

Добрый день,

 

У меня на сайте есть кнопка рядом с названием, она переходить в последнюю категорию товара из хлебных крошек, я хочу улучшить её, а вот как не понимаю, я хочу добавить условие, если в товаре есть атрибут "Доставка"  то после нажатия будет выводиться категория, где все товары с этими атрибутами, без разницы с какой сортировкой. 

 

1.jpg.12b6bfbc6c7f63b2d3f6b2a1752317d1.jpg

 

Т.е, к примеру, атрибут "Доставка" имеет id 453.

Мне нужно как то получить this->date['attribute'] get (product_id) и после как-то сравнивать с id_атрибутом и в зависимости от результата менять href.

Может кто помочь, вроде не сложно, но в голове крутятся все эти фильтры, и не понятно как формировать href, мне в model'е нужно что-то менять?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Не знаю насколько правильно, я реализовал, но думаю, должно получиться, что-то вроде этого

		$date['attrr'] = array();
		$attribute_groups = $this->model_catalog_product->getProductAttributes($product_id);
		
		foreach ($attribute_groups as $attrr) {
		$attribute_info = $this->model_catalog_category->getProductAttributes($attrr['attribute_id']);
		if ($attribute_info) {
		$data['attrr'][] = array(
		'name'     => 'name',
		'href'     => $this->url->link('product/attribute', 'path=' . $attribute_info['attribute_id'])
		);
		}
} 

 

Змінено користувачем Izrajk
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.