Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Ошибка Fatal error: Class 'Modelcatalogproduct' not found in


Recommended Posts

Попробовал удалить vqmod (вернул в исходное файлы index.php и admin/index.php, удалил папку vqmod).

В результате ошибка не исчезла, но видоизменилась. теперь ссылается на другой файл:


Fatal error: Class 'Modelcatalogproduct' not found in /var/www/u0146911/data/www/ivanchai76.ru/system/storage/modification/system/engine/loader.php on line 61

 

и как с этим жить?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Проблема решена.

Не знаю как и кто что делал с файлами, но в папке admin/model/catalog/product/ файл product.php оказался языковым файлом с настройками языка, который должен быть совсем в другой папке, а нужного файла вообще не было (с тем же названием)
пришлось этот файл вытащить из дэфолтного движка 2.1 и залить туда. и все заработало.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


6 часов назад, SergeyTri сказал:

Проблема решена.

Не знаю как и кто что делал с файлами, но в папке admin/model/catalog/product/ файл product.php оказался языковым файлом с настройками языка, который должен быть совсем в другой папке, а нужного файла вообще не было (с тем же названием)
пришлось этот файл вытащить из дэфолтного движка 2.1 и залить туда. и все заработало.

это vqmod заменил, не ставьте его :D

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.