Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Временно отключение кеша, обновление кеша при каждом релоаде для верстки


Recommended Posts

Здравствуйте.

Подскажите как правильно верстать стандартный шаблон, если я уже поставил несколько дополнений, и проблема состоит в том что например если я редактирую шапку header.tpl, то не вижу обновлений в браузере, потому что сначала этот header.tpl попадает в system/storage/modification. Но чтобы header.tpl, отредактированный, попал в modification, надо нажать обновить кеш а админке. 

 

Подскажите как сделать чтобы при каждом релоаде сайта происходила пересборка кеша? А то я замучаюсь верстать даже с gulp-ом. Не жать же каждый раз обвновить кеш в админке.

Заранее спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вроде решил

Файл /system/library/cache.php

5 строчка

Временно поставить    public function __construct($adaptor, $expire = 0) {

Будет пересборка при каждом релоаде а не через 3600 секунд

Потом после верстки вернуть 3600!!! (Если кто нагуглит эту тему и так же будет делать)

Змінено користувачем ddr3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.