Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Обновление Font Awesome


Frankie

Recommended Posts

Ситуация такая:

пациент на ocStore 2.3.0.2.3

 

На сайте был установлен Font awesome 4.4.0, но мне понадобились иконки, которых в нем нет, например значек telegram(появился только в 4.7), и поэтому я скачал с сайта http://fontawesome.io/ Новую версию 4.7.0, заменил все файлы в папке admin\view\javascript\font-awesome\  новыми из архива, почистил все кеши(сайта-изображений-браузера) но значек все равно не отображается.

 

Может быть еще что-то не доделал и кроме замены файлов где-то надо что-то еще прописать?

 

Подскажите пожалста.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Just now, spectre said:

Это ж вы в админке обновили, еще на сайте надо

А как? подскажите пожалста. Это как раз главный вопрос то, что я НЕ доделал и КАК это доделать)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21 минуту назад, Frankie сказал:

А как? подскажите пожалста. Это как раз главный вопрос то, что я НЕ доделал и КАК это доделать)

Проделать то же самое в catalog

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.