Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Выгрузка xml прайса в розетку oc 2.0.1.1


Recommended Posts

Всем привет! Нужно сделать XML прайс для выгрузки на Розетку. Требования розетки кину в лс. Модуль YML стоит, но нужно подправить немного.

Змінено користувачем JimmZ
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 минуту назад, toporchillo сказал:

А разве Розетка принимает XML в формате Яндекса YML? Используйте любой модуль экспорта в YML

Принимают, скинули требования в формате YML. Модуль есть, но он неправильно выводит категории сайта (не все) и в структуре xml присутствуют "<vendor/>" теги которых не должно быть.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 year later...

Привет ! нужно составить прайс для магазина Rozetka.ua в соответствии с требованиями магазина. Сложение прайс листа на розетку, по всем требованиям. Есть прайс который надо доработать. Есть там ссылки на фото товаров , описание товаров , но несоответствие одного к другому, надо сделать по требованиям магазина. сколько возьмете за это? почта [email protected]

Змінено користувачем winner2017
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 9 months later...
В 14.10.2018 в 01:17, winner2017 сказал:

Привет ! нужно составить прайс для магазина Rozetka.ua в соответствии с требованиями магазина. Сложение прайс листа на розетку, по всем требованиям. Есть прайс который надо доработать. Есть там ссылки на фото товаров , описание товаров , но несоответствие одного к другому, надо сделать по требованиям магазина. сколько возьмете за это? почта [email protected]

Могу предложить свой модуль, я его могу настроить что бы розетка все приняла 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.