Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Доступность некоторых товаров только в России, Беларусии и Казахстане.


Recommended Posts

Ищу исполнителя для создания модуля который должен блокировать показ некоторых товаров(которые я выбираю в админке) для всех стран кроме России, Беларусии и Казахстана. Магазин работает на Opencart 2.0.3.1. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Запретить доставку в эти страны самое простое, что приходит на ум...Бесплатно и не нужно ковырять движок ,всё в настройках.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Высказал просто, как мнение.Сам из Казахстана.Благодаря провайдеру Казахтелеком ,который блокирует всех и вся последнее время,приходится обходить блокировку(впн всякие).Поэтому, если вы к примеру повесите запрет, основываясь на Geo IP, то такие как я живущие в КЗ,но определяющиеся как граждане например Голландии,всё равно ваш блокированный товар увидят...

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.