Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

вопрос по добавлению мер веса в карточку товара


Otpad1

Recommended Posts

Otpad1, поставьте в "Локализация - Валюта - символ справа" не р (рубль), а руб. за кг)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Во, спасибо. я машинально думать о том какой файл править,а тут так просто. вот я тупанул )

 

а не подскажите убрать " или более  " это вот при выборе от объема?  просто сделать от 10 кг... цена

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, Eldaeron сказал:

Otpad1, поставьте в "Локализация - Валюта - символ справа" не р (рубль), а руб. за кг)

Хммм...Из разряда "Вредные советы"  ...Как в вашем понимании после этих правок будет выглядеть цена скажем за доставку?.....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Tom, также руб. за кг :P Да вполне логично, я в этой ситуации про доставку неподумал. Тогда получаеться @Otpad1 нужно каждый файл править :(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Доставки товара нет. Это не критично, НО возникла проблема с суммированеи товара поулчается если кило стоит 100 рублей то на выходе при двух кило пишет 200 рублей за килограмм ((( вот как ве это поправить

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.