Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Парсинг товаров с 4-х магазинов


serg000

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Здравствуйте!

Я понимаю, что вы уже нашли заказчика. Но не важно, на будущее. Спарсю вам сайт в csv файл вашего стандарта. Если нет модуля для импорта csv - сделаю через базу.

 

Внимание! Цену определяете ВЫ. Так сказать, даете мне на пиво.

 

P.S. Делаю я это, чтобы поднять рейтинг и доверие.

А тот кто меня заминусовал какой то не хороший человек. Хочу видеть аргументы минусов!

Змінено користувачем seer
  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, seer сказал:

А тот кто меня заминусовал какой то не хороший человек. Хочу видеть аргументы минусов!

 

Присоединился к минусу. Рейтинг и доверие поднимается путем качественной работы, а не за счет пива.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 year later...
В 11.04.2017 в 23:41, kmedia сказал:

 

Присоединился к минусу. Рейтинг и доверие поднимается путем качественной работы, а не за счет пива.

Так каким образом человек может продемонстрировать качество работ, если ему даже не дают шанса ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.