Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Добрый день всем добрым людям!

Поставил canonical на дубли страниц, сделал пагинацию, закрыл от индексации фильтры, сортировки.
Написал на важных страницах уникальные тексты. Каждую неделю пишу тематическую статью. Перешел на https. Сделал микроразметку. 
Сайт уже в индексе 4 месяца, но даже по низкочастотным запросам находится ниже 6-7 страницы в google.
Может кто подскажет в чем проблема? 
Спасибо.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я тут не спец а такой же как вы... я вам скажу что ваши title мягко сказать неочень...

на сколько я понял все что с эти связано .. 

title должен быть читаемым... хорошо и правильно написан... нормальная русская речь ... 

в нем должны быть ключи ... у вас нет ключей... и ключи должны подкреплятся keywords отдельн.. говорят они ничего не дают.. но свой сайт даже не пускал за мес без единой ссылки я ввел запрос по запчасти и увидел себя на 6 месте в гугл ... вот так

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.