Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Атрибуты для фильтра персональная разработка


Recommended Posts

Добрый день.

 

Для проекта prizma-ua.com нужно переделать работу атрибутов в фильтре, а именно, в качестве примера рассмотрим скришот: http://prntscr.com/ek82w8

У одного изделия может быть несколько цветов кристалла сразу, соответственно если я включу фильтр по цвету, т.е. у меня появятся не только отдельно цвета crystal, aquamarine и т..д., т.е. те изделия где используется только один цвет кристалла, но и в фильтре появятся sapphire/aquamarine/light sapphire, и получается фильтр по цвету станет огромным.

 

В чем задача:

Я могу указывать цвет кристалла отдельно в новой строке. Соответственно в фильтр по цвету должно попадать не целое значение sapphire/aquamarine/light sapphire, а отдельные цвета: sapphire, aquamarine и light sapphire.

 

Кто поможем с решением данной задачи?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.