Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль Jet Cache SE - кеширование, pagespeed, оптимизация для магазинов [Поддержка]


Recommended Posts

В 12.04.2023 в 13:38, feo1717 сказав:

Добрий день! Підкажіть будь ласка як можна впоратись з наступною проблемою

Коли вмикаю поп-ап вікно на сайті то воно відібражається знову на кожній сторінці не зважаючи на налаштування показувати раз у 12 годин.

Коли вимикаю модуль - все працює як треба і поп ап вікно не відкривається постійно. Що потрібно прибрати з налаштувань кешу щоб вилучити попап?

Версія модуля 25.1, давно не оновлював. 

Доброго.
Подивитися яка кука відповідає за появу вікна, та додати її в поле кук винятків модуля.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Подскажите. Если на сайт грузятся товары из фидов 8 раз в сутки, и там постоянно что-то меняется - цена, атрибуты и т.д. Кеш будет очищаться. Т.е. стоит одному товару что-то изменить и весь кеш слетит? Получается, что сайт по любому будет не в кеше?

Змінено користувачем zaleha
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 26.04.2023 в 01:31, zaleha сказав:

И как он себя ведёт с мультиязычными сайтами?

Дивне запитання ) Звісно відмінно веде, враховуючи що в мене є модуль SEO мультимова. Все по мовам враховано.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

26.04.2023 в 02:43, markimax сказал:

Звісно відмінно веде

Понятно.
А как можно настроить, чтобы сайт как можно дольше был в кэше по моему предыдущему вопросу? Обновление фидов можно сократить до 4 в сутки. но всё равно как я понял 4 раза в сутки весь кэш магазина будет очищаться, чтобы изменения вступили в силу.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 26.04.2023 в 08:41, zaleha сказав:

Понятно.

Ви розумієте в чому справа... кеш дуже швидко генерується. Перший же пошуковий бот згенерує вам кеш чи користувач (той згенерує актуальний кеш, кудою зазвичай часто ходять по сторінках користувачі, так, не всі сторінки, але актуальний, а це головніше).

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Добрий день! При використанні вашого модуля і при включенні Javascript стиснення зникає код ремаркетингу: 

<script>
if (typeof gtag != 'undefined') {
gtag("event", "view_item", {
'send_to': 'AW-961945647',
'value': 135,
'items': [
{
'id': '229547',
'google_business_vertical': 'retail'
},
]
})};
</script>

При виключенні стиснення код з'являється на сторінці, але при переході по товарах value і id товару не міняються. 

Для ремаркетингу використовую модуль: https://opencartforum.com/files/file/7492-sp-seo-remarketing-all-in-one-pro-23x-3x-google-analytics-4-dinamicheskiy-remarketing-google-ads-facebook-conversions-api-tiktok-marketing-api-fid-dlya-google-merchant-facebook-catalog-tiktok-google-otzyvy-esputnik/

Що неправильно роблю? Налаштовував згідно демо.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26.04.2023 в 08:41, zaleha сказал:

А как можно настроить, чтобы сайт как можно дольше был в кэше по моему предыдущему вопросу?

Я бы не советовал кешировать часто изменяемые файлы.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 12.05.2023 в 12:33, nykivanvas сказав:

Добрий день! При використанні вашого модуля і при включенні Javascript стиснення зникає код ремаркетингу: 

<script>
if (typeof gtag != 'undefined') {
gtag("event", "view_item", {
'send_to': 'AW-961945647',
'value': 135,
'items': [
{
'id': '229547',
'google_business_vertical': 'retail'
},
]
})};
</script>

При виключенні стиснення код з'являється на сторінці, але при переході по товарах value і id товару не міняються. 

Для ремаркетингу використовую модуль: https://opencartforum.com/files/file/7492-sp-seo-remarketing-all-in-one-pro-23x-3x-google-analytics-4-dinamicheskiy-remarketing-google-ads-facebook-conversions-api-tiktok-marketing-api-fid-dlya-google-merchant-facebook-catalog-tiktok-google-otzyvy-esputnik/

Що неправильно роблю? Налаштовував згідно демо.

 

Доброго

По замовчуванню кешується контролер footer

Наскільки відомо модуль ремаркетинга завантажується через нього

Вимкніть кешування контролера footer

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 19.05.2023 в 06:55, vadim99 сказав:

Доброго дня

 

Доброго
Відрізняються тим що в PRO версії більше "тонких" налаштувань для фахівців, котрі в цьому розбираються там мають необхідні для цього знання (тому вона і PRO (for professional)
При запиті в ОП (особисті повідомлення) можна отримати PRO версію. (для 99.9% користувачів достатньо налаштувань (вони простіші) і specail edition SE версії)
З FAQ
 

Прихований текст

Модулі кешування найскладніші модулі в opencart

В кешувальниках невідомі вхідні дані, так само як невідомі ті що виходять.
Неможливо описати сотні тисяч тем (шаблонів), модулів, контролерів, їх методів, моделей (та їх методів теж), бібліотек та їх "хитросплетінь"
Варіантів комбінацій сотні мільярдів.
Як описати, підкажіть? ;) Ось і я не знаю як описати сотні мільярдів варіантів.
Тому є налаштування за замовчуванням на демо магазині. Повторіть їх - вони працездатні в 90% конфігурацій
А краще замовте налаштування у фахівців, щоб модуль працював на повну потужність.
Вони проведуть аналіз лог файлів роботи контролерів, моделей, запитів та сконфігурують модуль згідно знайдених вузьких місць
Тому краще замовляти опцію - оптимізація під Google PageSpeed Insight

 

Прихований текст

Наприклад в PRO версії є функціонал ігнорування запуску моделей.
Той хто розбирається та бачив логі запитів знає, наприклад, що в opencart 3 є модель ModelDesignTranslation та метод getTranslations які "бомбардують" однаковими пустими запитами (від 30 до 100+! запитів) БД на кожну сторінку, які нічого не повертають. Якщо не заповнені перекладом (а це в 90% випадках і фахівці це бачать) то навіщо зайво витрачати ресурси. Тому є і така опція ігнорування виконування методів деяких не потрібних моделей.
І таких прикладів налаштувань дуже багато. Але ж ви розумієте що про такі "тонкі" налаштування opencart мають знання тільки фахівці. Ось їм і потрібна PRO версія. А звичайні користувачі які в цьому не розбираються, можуть увімкнути це налаштування. а в них як раз і можуть бути заповнені (зміни) перекладом черед БД. І в данному випадку переклад не буде діяти. Тому звісно вважаю не потрібно давати такий інструмент звичайному користувачу, щоб він сам собі не нашкодив. А фахівцям він вкрай потрібен. Тому є розділення на SE та PRO версію.
І тому PRO версія "видається" під запит (в ОП) користувача. Який згоджується що він володіє знаннями, та усвідомлює що робить, а не клікає усе підряд, "методом тика"

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

19.05.2023 в 09:42, markimax сказал:

Доброго
Відрізняються тим що в PRO версії більше "тонких" налаштувань для фахівців, котрі в цьому розбираються там мають необхідні для цього знання (тому вона і PRO (for professional)
При запиті в ОП (особисті повідомлення) можна отримати PRO версію. (для 99.9% користувачів достатньо налаштувань (вони простіші) і specail edition SE версії)
З FAQ
 

  Показать содержимое

Модулі кешування найскладніші модулі в opencart

В кешувальниках невідомі вхідні дані, так само як невідомі ті що виходять.
Неможливо описати сотні тисяч тем (шаблонів), модулів, контролерів, їх методів, моделей (та їх методів теж), бібліотек та їх "хитросплетінь"
Варіантів комбінацій сотні мільярдів.
Як описати, підкажіть? ;) Ось і я не знаю як описати сотні мільярдів варіантів.
Тому є налаштування за замовчуванням на демо магазині. Повторіть їх - вони працездатні в 90% конфігурацій
А краще замовте налаштування у фахівців, щоб модуль працював на повну потужність.
Вони проведуть аналіз лог файлів роботи контролерів, моделей, запитів та сконфігурують модуль згідно знайдених вузьких місць
Тому краще замовляти опцію - оптимізація під Google PageSpeed Insight

 

  Показать содержимое

Наприклад в PRO версії є функціонал ігнорування запуску моделей.
Той хто розбирається та бачив логі запитів знає, наприклад, що в opencart 3 є модель ModelDesignTranslation та метод getTranslations які "бомбардують" однаковими пустими запитами (від 30 до 100+! запитів) БД на кожну сторінку, які нічого не повертають. Якщо не заповнені перекладом (а це в 90% випадках і фахівці це бачать) то навіщо зайво витрачати ресурси. Тому є і така опція ігнорування виконування методів деяких не потрібних моделей.
І таких прикладів налаштувань дуже багато. Але ж ви розумієте що про такі "тонкі" налаштування opencart мають знання тільки фахівці. Ось їм і потрібна PRO версія. А звичайні користувачі які в цьому не розбираються, можуть увімкнути це налаштування. а в них як раз і можуть бути заповнені (зміни) перекладом черед БД. І в данному випадку переклад не буде діяти. Тому звісно вважаю не потрібно давати такий інструмент звичайному користувачу, щоб він сам собі не нашкодив. А фахівцям він вкрай потрібен. Тому є розділення на SE та PRO версію.
І тому PRO версія "видається" під запит (в ОП) користувача. Який згоджується що він володіє знаннями, та усвідомлює що робить, а не клікає усе підряд, "методом тика"

 

зрозуміло. Дякую

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня, підкажіть будь ласка як потрібно налаштувати щоб товар і повязані данні оновлювались в кеші після оновлення товару через фід?

Ось мої налаштування

Скрытый текст

1125704133_.thumb.png.5f2ad7713cf65164b75ed2f0a12e388e.png

1590674598_.png.11231f8c9e0077267ca22183e73187b4.png

1284966077_.png.05647bc4058b548f3ca3d4b358421012.png

і за таких умов на фронт продовжують віддаватись раніше закешовані файли сторінок продукту, тобто кеш не оновлюється по при ввімкнені налаштування.

Може потрібно прибрати #product зі пов'язаних параметрів? Я розумію що можна поставити очищати весь кеш автоматично кожну годину, але це не вихід, хотілось би щоб оновлювалось саме те що оновилось, а не все разом.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 21.05.2023 в 14:41, Denys сказав:

Доброго дня

 

Доброго. Це вже залежить чим ви "обробляєте" фід. Зробіть очистку папки кешу opencart по заінченню "обробки".
Можете повісити на cron
Наприклад як рекомендує один з хостерів

https://www.ukraine.com.ua/uk/wiki/hosting/cron/auto-delete/

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

23.05.2023 в 08:39, markimax сказал:

Доброго. Це вже залежить чим ви "обробляєте" фід. Зробіть очистку папки кешу opencart по заінченню "обробки".
Можете повісити на cron
Наприклад як рекомендує один з хостерів

https://www.ukraine.com.ua/uk/wiki/hosting/cron/auto-delete/

 

Я обробляю cron php cli, у товарів проставляється дата оновлення, дякую про метод з очисткою усього кешу я знаю.

Якщо я правильно зрозумів, то функція "Очистка кеша (Связанная) при изменении продукта" відпрацює тільки якщо змінити продукт через адмінку?

Підкажіть як тоді визвати її через cli бо я не бажаю видаляти весь кеш з system/storage/cache/seocms/jetcache_pages, я хочу видаляти вибірково тільки те що оновилось, а такої команди у наведених прикладах я не зустрів, цей функціонал є чи я забагато хочу від модуля?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 23.05.2023 в 09:23, Denys сказав:

Я обробляю cron php cli, у товарів проставляється дата оновлення, дякую про метод з очисткою усього кешу я знаю.

Якщо я правильно зрозумів, то функція "Очистка кеша (Связанная) при изменении продукта" відпрацює тільки якщо змінити продукт через адмінку?

Підкажіть як тоді визвати її через cli бо я не бажаю видаляти весь кеш з system/storage/cache/seocms/jetcache_pages, я хочу видаляти вибірково тільки те що оновилось, а такої команди у наведених прикладах я не зустрів, цей функціонал є чи я забагато хочу від модуля?

Так, звісно через адмінку чи контролери opencart-a
Тоді дивіться БД таблицю jetcache_products
Там id продукта та ім'я  зв'язаних з ним файлів де він (товар) при виборці з'являвся. Вам прийдеться тоді зробити якийсь враппер до вашого модуля обробки, щоб він видаляв  зв'язані файли кешу (тільки не забудьте і з таблиці їх видаляти)
 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, чи є сенс використовувати ваше доповнення разом з цим: https://opencartforum.com/files/file/8811-smartcache-rasshirennaya-versiya-sistemy-keshirovaniya-c-zaschitoy-ot-effekta-sobachya-kucha-i-drugimi-plyushkami/ ? Буде більше користі від smartcache + jetcache, чи ні?

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 13.07.2023 в 12:29, nykone сказав:

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, чи є сенс використовувати ваше доповнення разом з цим

 

Доброго
Це зовсім різні модулі
Jet Cache повноцінний кешувальник з великим функціоналом кешування та оптимізації під Google PageSpeed (функціонал в описі)
А той модуль це addon який фіксить проблеми стандартного кешу opencart.
Тобто призначення модулів зовсім різні.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.