Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Перенос сайта с 1,5 на 2,3


Recommended Posts

Необходимо перенести сайт с 1,5 на 2,3: установить модули (буду покупать нужные по мере необходимости) и настроить весь имеющийся функционал (список его готов), поставить купленный (на templatemonster.ru) шаблон и адаптировать его для платного релиза OPENCART.PRO

Цена за работу называете вы, т.к. я не могу оценить сложность по тех. части в целом. Максимальный срок на всё - до 2 недель. Хотелось бы приступить уже завтра.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

Вновь актуально... Теперь задача немного изменилась:

1 задача перенести функционал с 1,5 на 2,1 (под 2,3 не все желаемые модули есть)

2 помочь с выводом некоторых модулей, чтобы сайт был максимально похож на демо-шаблон с templatemonster.ru (верстальщик есть, нужно именно сделать пхп-вывод).

Шаблон был куплен, но он настолько "кривой" по коду, что замучились адаптировать под него модули :-) Будем делать с новым программистом на основе дефолтного. Пишите в ЛС, спасибо.

Змінено користувачем Unavoidable
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В студию ссылку на кривой шаблон,который кровь из носу нужно повторить...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.