Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ошибка 500


Recommended Posts

Всем привет!

Выручайте, не могу установить ocStore 2.3.0.2 на хостинг. Делаю всё по видео-инструкции но при переходе на (/install/index.php или /install ) вылезает это:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at [email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Посмотрите лог ошибок сервера. Если не знаете, где он или его нет  в панели хостинга - спрашивайте хостера.

Ошибка 500 сама по себе ни о чём не говорит, кроме того, что выполенние php кода оборвалось из-за какой-то критической ошибки.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Написал в тех. поддержку хостинга

Ошибку исправил

Вот их ответ:

"Ошибка была исправлена, установка завершена.

-----

Пожалуйста пишите через систему биллинга.

Для анализа и наглядной истории вашей проблемы. "

Что я делал не так?

И что означает последнее предложение?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


только я понять не могу что я делал не так

Вот и спросите это у хостера. Если он исправил проблему, то знает в чём она заключалась. А здесь этого никто не знает :)

 

 

И что означает последнее предложение?

Означает, видимо, что вы хостеру написали не через тикет систему, а каким-то левым путём.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.