Перейти к публикации
Поиск в
  • Дополнительно...
Искать результаты, содержащие...
Искать результаты в...

[Поддержка] Украинский язык украинская локализация opencart 2 x.x Українська мова українська локалізація OcStore


tomjakoleg
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

28 минут назад, MAKSUS сказал:

Спасибо за ответ! Очень хочу такой модуль!

Разве роботы заходят не на все страницы сайта? Что значит дефолтный язык?

Ответ выше. В каком порядке вы будете делать - сначала локализацию или сначала модуль а потом в модуле добавите настройки и пересохраните - не имеет разницы, так как ето независимые процессы - заполнение контента на дополнительном языке и формирование url. По всем пунктам, с которыми будут сложности, помогу Вам.  А модуль найти очень легко, я ссылку на автора в предыдущем сообщении дал, кликните на него и найдите у Марка нужное дополнение

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Благодарю! Все больше удивляюсь несовершенству платформы...

Попробую сначала погонять модули на локальном сервере.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


22 часа назад, MAKSUS сказал:

Благодарю! Все больше удивляюсь несовершенству платформы...

Попробую сначала погонять модули на локальном сервере.

Ну платформа имеет кроме минусов - индексация языков, дубли страниц и SEO индексация, разность структуры разных версий (все проблемки легко устранить модулями) и много плюсов - ето поддержка и очень большое сообщество - вот к примеру, как сейчас на етом форуме, так и цена и количество модулей, скорость роботы, легкость в освоении структуры, простота и понятность кода и многое другое. Посмотрите стоимость модулей и шаблонов на престе и магенто и вы навсегда полюбите Opencart)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

9 часов назад, MAKSUS сказал:

Спасибо за ответ! Очень хочу такой модуль!

Разве роботы заходят не на все страницы сайта? Что значит дефолтный язык?

Нет не заходят - это я считаю архитектурная ошибка opencart
А SEO мультиязык 2 как раз её исправляет

  • +1 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

14 часов назад, markimax сказал:

Нет не заходят - это я считаю архитектурная ошибка opencart
А SEO мультиязык 2 как раз её исправляет

 

Для некоторых людей, впервые столкнувшихся с опенкарт, это даже может быть шоком. Хорошо, что есть замечательные специалисты, устранившие массу недостатков опенкарт.

 

23 часа назад, MAKSUS сказал:

Все больше удивляюсь несовершенству платформы...

 

ну так ничего идеального нет в мире.

сравнивать стоит платформы по совокупности достоинств и недостатков. Не стоит забывать при этом, что масса недостатков уже устранена за счет разработок сторонних авторов.  И тогда опенкарт покажется очень привлекательной платформой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, sitecreator сказал:

  И тогда опенкарт покажется очень привлекательной платформой.

Замечу лучшей на сегодняшний день по всем факторам ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...
1 час назад, kravcuk732 сказал:

В чому прикол http://prntscr.com/eoyj01

Це ідеальне запитання))))) Уявіть, що це вас запитали, відкрийте повідомлення, ніби ви його вперше бачите й спробуйте взагалі зрозуміти, про що йде мова.

Пишіть особистим повідомленням адрес сайту

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

45 минут назад, kravcuk732 сказал:

Добавив мову при воборі її в самом шаблоні не в админкі, а на сайті таке видає

Це локалізація під ядро опенкарт, не під шаблон, під шаблон я відправляю додатково.

У файлах, які Ви завантажили є інструкція, будь ласка, почитайте інструкцію й встановіть все згідно неї. Напишіть адрес сайту особистим повідомленням

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гарно проведена робота, якщо ще буде обновлятись і доповнюватись, то думаю що в платні збірки можна використати за основу :) Відкати нехай платять :P

 

@tomjakoleg Єдине що побачив, на укр. мові в демо сайті, немає в оформленні "Коментар" (simple).

А так, варто думаю купити, тим більше 1 раз на всі проекти...

comments.jpg

 

Далі, корзина https://marvelie.co/cart/

 

Відкриваєм вкладку "Дізнатись про вартість доставки" і неперекладене поле Post Code!

Изменено пользователем Eldaeron
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 минут назад, Eldaeron сказал:

Гарно проведена робота, якщо ще буде обновлятись і доповнюватись, то думаю що в платні збірки можна використати за основу :) Відкати нехай платять :P

 

@tomjakoleg Єдине що побачив, на укр. мові в демо сайті, немає в оформленні "Коментар" (simple).

А так, варто думаю купити, тим більше 1 раз на всі проекти...

comments.jpg

Дуже дякую Вам за відгук! І дякую, що оцінили виконану роботу!

Дане поле задається безпосередньо в меню Сімпле. Нище показано на скріншоті куди саме. Вже додав на тестовому сайті.

Записати.JPG

  • +1 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

23 минуты назад, Eldaeron сказал:

 

 

Далі, корзина https://marvelie.co/cart/

 

Відкриваєм вкладку "Дізнатись про вартість доставки" і неперекладене поле Post Code!

Ну з цим взагалі довга історія.... Я його в себе на проектах міняю на напис Місто інколи. Але річ в тому, що воно для України не працює, оскільки В пхп файлі, який відповідає за це поле там все налаштовано власне під поштовий код, проте в базах самих індексів під Україну немає, тому дане поле не працює, навіть коли щось туди внести. Навмисно залишив на англійській, щоб клієнти не вводили індекс і чекали по ньому визначення міста. Крім того, переклад даного поля я роблю константою через tpl файл. По-моєму там не було змінної, яку прописується в локалізації. Вже добре не пригадаю.

Ну і зважаючи на всі ці витрибеньки з цим полем, вирішив його в локалізації залишити як є, щоб клієнти вже самі визначали, як їм краще - або шукати поштові індекси й добавляти в бази, або користуватись сторонніми модулями визначення проміжного підсумку, або відключити показ цього поля взагалі, оскільки по ньому доставка не рахується в Україні

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

Я щойно купив у вас українську локалізацію 2,3. Як мені її встановити на сервер?

В мене  локалізація не працює.

 

Видає таку помилку

Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_social_list.php on line 6Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_social_list.php on line 7Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_slideshow.php on line 63Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_slideshow.php on line 64Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_slideshow.php on line 63Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_slideshow.php on line 64Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_slideshow.php on line 63Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_slideshow.php on line 64Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_slideshow.php on line 63Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_slideshow.php on line 64Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_parallax.php on line 46Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_parallax.php on line 46Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_deal_banner.php on line 11Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_deal_banner.php on line 17Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_deal_banner.php on line 18Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_deal_banner.php on line 19Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/tm_deal_banner.php on line 20

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


24 минуты назад, petrysuk сказал:

Я щойно купив у вас українську локалізацію 2,3. Як мені її встановити на сервер?

В мене  локалізація не працює.

 

Видає таку помилку

Notice: Undefined offset: 3 in /home/zapcha59/zapchastyny-starter-generator.com.ua/www/catalog/controller/extension............

ну це помилки з вашого шаблону StoreFlex ( tm_social_list.phptm_slideshow.php, tm_deal_banner.php та інші)  - ви у мене придбали локалізацію під ядро, а не під шаблон. Під ядро вся локалізація працює.

Під шаблон StoreFlex українську локалізацію я не робив, можу зробити під замовлення. Але подумайте чи вам справді цього шаблону треба - там сумісність з більшістю модулів дуже сумнівна - прийдеться майже через кожну зміну на сайті в код лізти... і сайт zapchastyny-starter-generator.com.ua - зареєструйте інший домен, це не серйозно, підберіть шаблон із нормальним кодом і сумісністю з іншими модулями й продовжуйте роботу. Або ж я вам зроблю платно локалізацію під Ваш шаблон, всі помилки зараз пропадуть, а далі вже з сумісністю самі вирішуйте або не встановлюйте несумісні модулі.

Шаблони такого типу з перелопаченим кодом ядра можна встановлювати тільки тоді, коли ви самі можете код поправляти - тоді так

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Шановні, не сприйміть за оффтоп, прохання долучитись до вирішення проблеми в укранській локалізації ocstore:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


10 минут назад, Cornix сказал:

Шановні, не сприйміть за оффтоп, прохання долучитись до вирішення проблеми в укранській локалізації ocstore:

 

Вже не оффтоп, оскільки вже з автором попереднього посту все вирішено.

З приводу редактора - думаю проблема в тому, що не вистачає деяких js. Вони не в локалізації містяться, а в інших папках.

Можу виправити Вам коли дасте доступи. А ви локалізацію в мене купували? Питаю, оскільки це сторінка форуму моєї локалізації й люди думатимуть, що щось не працює

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Локалізацію не купував, так як в темі на яку я дав посилання йде мова про офіційну збірку ocstore з цього форуму (2.1.0.2.1) на неї ставилась українська локалізація для тієї ж версії, вона доступна у вільному доступі на гітхабі. В самій локалізації ніяких js файлів немає, лише файли перекладу, тому напрошується висновок, що проблема саме зі збіркою ocstore доступною на даному форумі (ні в якому разі мова не йде про Вашу локалізацію). А так як проблема стосується української локалізації, а Ваша тема на форумі доволі активна, вирішив запостити тут, щоб звернути увагу людей, та залучити до вирішення проблеми. За оффтоп одразу ж у Вас попросив вибачення.

 

Ще раз повторюсь, проблема, як я розумію, не стосується української локалізації, Вашої, чи будь кого іншого. Якщо маєте змогу, можете протестити. Поставте чистий ocstore з цього форуму (2.1.0.2.1), встановіть свою українську локалізацію (чи будь яку іншу). Встановіть українську мову основною, як для адмінки, так і для магазину. Всі ж решта мови видаліть. Після чого перевірте в товарах/категоріях чи працює редактор. У мене ні, як і описано в темі на яку давав посилання. У зв*язку із чим прошу допомоги розібратись в чому проблема.

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


48 минут назад, Cornix сказал:

Локалізацію не купував, так як в темі на яку я дав посилання йде мова про офіційну збірку ocstore з цього форуму (2.1.0.2.1) на неї ставилась українська локалізація для тієї ж версії, вона доступна у вільному доступі на гітхабі. В самій локалізації ніяких js файлів немає, лише файли перекладу, тому напрошується висновок, що проблема саме зі збіркою ocstore доступною на даному форумі (ні в якому разі мова не йде про Вашу локалізацію). А так як проблема стосується української локалізації, а Ваша тема на форумі доволі активна, вирішив запостити тут, щоб звернути увагу людей, та залучити до вирішення проблеми. За оффтоп одразу ж у Вас попросив вибачення.

 

Ще раз повторюсь, проблема, як я розумію, не стосується української локалізації, Вашої, чи будь кого іншого. Якщо маєте змогу, можете протестити. Поставте чистий ocstore з цього форуму (2.1.0.2.1), встановіть свою українську локалізацію (чи будь яку іншу). Встановіть українську мову основною, як для адмінки, так і для магазину. Всі ж решта мови видаліть. Після чого перевірте в товарах/категоріях чи працює редактор. У мене ні, як і описано в темі на яку давав посилання. У зв*язку із чим прошу допомоги розібратись в чому проблема.

Дякую.

))) та я написав то не для Вас, а для людей які купили локалізацію, щоб вони знали, що то проблема не з моєю локалізацією)))

Давайте в особистій переписці спробую Вам допомогти

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 месяца спустя...

Доброго дня. Поставив собі ваш модуль. Працює відмінно. Але в мене є одна проблема: Роблю сайт двомовним (укр. та рос). Області зараз російською. Поставив модуль нової пошти 

Все працює відмінно окрім областей російською. Зв"язався з автором нової пошти. Але в самому опені не реалізована пожливість регіонів та країн різними мовами. Кажуть десь є модуль для цих цілей. Хтось стикався з такою проблемою? і як її вирішили? буду вдячний за вичерпну відповідь. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


  • 4 месяца спустя...

А подскажите пожалуйста, почему при установке модуля верхняя часть меню админки становиться таким? 

http://prntscr.com/i8kg47

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


50 минут назад, Stackand сказал:

А подскажите пожалуйста, почему при установке модуля верхняя часть меню админки становиться таким? 

http://prntscr.com/i8kg47

Це може бути звязано з Вашим шаблоном або що у Вас OpencartPro чи сms

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

20 минут назад, tomjakoleg сказал:

Це може бути звязано з Вашим шаблоном або що у Вас OpencartPro чи сms

У меня OcStore 2,3

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


1 час назад, Stackand сказал:

У меня OcStore 2,3

Може бути тоді в темі справа. Почистіть кеші оновіть модифікатори і видаліть кеш браузера, спробуйте іншим браузером. Якщо не допомогло копайте в сторону теми

  • +1 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
 Поделиться

×
×
  • Создать...

Важная информация

На нашем сайте используются файлы cookie и происходит обработка некоторых персональных данных пользователей, чтобы улучшить пользовательский интерфейс. Чтобы узнать для чего и какие персональные данные мы обрабатываем перейдите по ссылке. Если Вы нажмете «Я даю согласие», это означает, что Вы понимаете и принимаете все условия, указанные в этом Уведомлении о Конфиденциальности.