Перейти к публикации
Поиск в
  • Дополнительно...
Искать результаты, содержащие...
Искать результаты в...

tomjakoleg
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Переклав файли української локалізації Opencart 2.3.x.x  + модуля Simple. Кому треба?

 

+ Дуже доречно

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Колеги, сидів, трудився, файлики перекладав. Більшість з російської, декілька з англійської локалізації. Можу доперекласти файли Ваших модулів, встановлених і в яких є російська, англійська або німецька локалізація на українську локалізацію. Кому треба української локоалізації, пишіть в особисті повідомлення. Маленька фінансова компенсація буде в радість ))) плюс перекладу Ваші файлики модулів, яких ще не переклав.

Ось скрін адмінки перекладеної:​

Адмінпанель

А це магазин перкладений

eurolot.com.ua

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

-Вах.. Вах.. Вахтанг! Как ты сюда попал?

8383444902.png

)) Ну Ви й самі справитесь, навіщо ж такі простенькі теми переглядаєте 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Маленька фінансова компенсація буде в радість )))

Вы либо просто выложите свой перевод в раздел языковых пакетов (или на гитхаб), либо, если намерены его продавать, то выложите туда же (в раздел), но с ценником.

А то непонятно, вы его незаметно продавать пытаетесь или просто стесняетесь показывать :)

  • +1 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Вы либо просто выложите свой перевод в раздел языковых пакетов (или на гитхаб), либо, если намерены его продавать, то выложите туда же (в раздел), но с ценником.

А то непонятно, вы его незаметно продавать пытаетесь или просто стесняетесь показывать :)

Плюсую

только хотел написать)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вы либо просто выложите свой перевод в раздел языковых пакетов (или на гитхаб), либо, если намерены его продавать, то выложите туда же (в раздел), но с ценником.

А то непонятно, вы его незаметно продавать пытаетесь или просто стесняетесь показывать :)

Стесьняюсь показывать) Вот например меня уже Вахтангом называют, за то что я строчку в хедере не дописал. Только что исправил!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Отже для ясності:

Встановив OcStore2.3.0.2 з російською локалізацією, скопіював всі файли та створив аналогічні папки з українською, поперекладав всі файлики.

Хотів похвалитись на форумі ,а тут сидять злі дорослі дяді, які пишуть модулі і займаються серйозними речами, і, як наслідок, висміюють кропотливу роботу з перекладом.

Ну я ж просто написав що зробив таку роботу і все. Тому пропоную рішення:))) Кого цікавить переклад пишіть, кому цікаво, заходьте на сайт й шукайте недоперекладений рядок і потрольте)).

З радістю відповім на всі Ваші повідомлення!

Изменено пользователем tomjakoleg
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Отже для ясності:

Встановив OcStore2.3.0.2 з російською локалізацією, скопіював всі файли та створив аналогічні папки з українською, поперекладав всі файлики.

Хотів похвалитись на форумі ,а тут сидять злі дорослі дяді, які пишуть модулі і займаються серйозними речами, і, як наслідок, висміюють кропотливу роботу з перекладом.

Ну я ж просто написав що зробив таку роботу і все. Тому пропоную рішення :))) Кого цікавить переклад пишіть, кому цікаво, заходьте на сайт й шукайте недоперекладений рядок і потрольте)).

З радістю відповім на всі Ваші повідомлення!

 

Загрузите ваш перевод в каталог дополнений и сделайте его платным или бесплатным как считаете нужным. Демо не помешает

  • +1 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ні якому разі не виссміювають, а лише те, що і кінь на чотирьох ногах, та й то спотикається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ні якому разі не виссміювають, а лише те, що і кінь на чотирьох ногах, та й то спотикається.

Вам спасибі що на хедер увагу звернули! Я брав файл header.php із російської локалізації, вона також не містила поля з телефоном, так і не звернув увагу. Завдяки Вам скопіював це поле з англійської локалізації в українську та російську.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вам спасибі що на хедер увагу звернули! Я брав файл header.php із російської локалізації, вона також не містила поля з телефоном, так і не звернув увагу. Завдяки Вам скопіював це поле з англійської локалізації в українську та російську.

Це ще не все :)

http://easycaptures.com/fs/uploaded/903/6586958304.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

" - апостроф цікавий)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Контакты виправив, дуже дякую! це було поле не з локалізації, це був лінк з модуля. Ще раз дякую! Апостроф у хедері також поміняв! Треба ще провіряти перекладені файли довго)))

  • +1 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Контакты виправив, дуже дякую! це було поле не з локалізації, це був лінк з модуля. Ще раз дякую! Апостроф у хедері також поміняв! Треба ще провіряти перекладені файли довго)))

Можно мне? Ну и выложите уже в разделе дополнений бесплатно, или за символическую плату.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Доброго часу доби!

 

Ось тут стандартний шаблон з українською локалізацією

 

ШАБЛОН

 

а ось демо доступ до панелі керування

 

ДЕМО

 

логін та пароль demo

 

Ще треба дещо доперекласти, але більшість вже зробив

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Переклав файли української локалізації Opencart 2.3.x.x  + модуля Simple. Кому треба?

Доброго часу доби!

 

Ось тут стандартний шаблон з українською локалізацією

 

ШАБЛОН

 

а ось демо доступ до панелі керування

 

ДЕМО

 

логін та пароль demo

 

Ще треба дещо доперекласти, але більшість вже зробив

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 07.01.2017 в 18:59, garnimebli сказал:

Кодування??????attachicon.gif99.jpg

З приводу кодування Ви праві! Зараз же виправляю. Але це заповнюється в адмін-панелі, це не з файлів локалізації, так як і товари, категорії, описи...

Я Вам дуже вдячний що ви подивились!!! Дуже важливо щоб я все повиправляв перед тим як виставлю

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
 Поделиться

×
×
  • Создать...

Важная информация

На нашем сайте используются файлы cookie и происходит обработка некоторых персональных данных пользователей, чтобы улучшить пользовательский интерфейс. Чтобы узнать для чего и какие персональные данные мы обрабатываем перейдите по ссылке. Если Вы нажмете «Я даю согласие», это означает, что Вы понимаете и принимаете все условия, указанные в этом Уведомлении о Конфиденциальности.