Перейти к публикации
Поиск в
  • Дополнительно...
Искать результаты, содержащие...
Искать результаты в...

tomjakoleg
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Допереклав щойно адміністративну частину модуля Сімпле. Це просто вбивство!!!!!!!!!!!!

500 полів, причому деякі по 100-200 символів! 

Автору величезний плюс!!! До кожного пункту роз'яснення! Але він мене вбив на два дні

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 07.01.2017 в 17:09, Vetal сказал:

мені треба) Дякую

Доперекладу ще екзотичні модулі оплати з англійської й виставлю все разом за 100-200 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Переклав файли 50 служб оплати і доставки, всі, що є в адмін-панелі, доступні українською як в адмін-панелі, так і на сайті. Ще залишилось 49 файлів з англійської мови перекласти і буду викладати. Файли локалізації модулів оплат досить великі, тому це займе ще певний час

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Виконав дуже багато роботи й розклав всі файли локалізації, а також ті, яких не вистачало по папках з різними версіями Opencart.

Тепер Ви можете скачати файли й просто вибрати під будь-яку версію Opencart чи то Ocstore 2.x.x

Встановлював кожну версію і кожну провіряв, переклав геть все!

Ось ФАЙЛИ

Виставив модуль в додатки

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 месяца спустя...
  • 2 недели спустя...

Друзі, підкажіть де в 2.3 перекласти цей праву колонку:

11d2961c7a.jpg

 

Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


14 часов назад, Espresso.Doktor сказал:

Друзі, підкажіть де в 2.3 перекласти цей праву колонку:

11d2961c7a.jpg

 

Дякую!

Та колонка перекладається автоматично, коли придбати переклад, як і всі решта пунктів. А також я відправляю українську локалізацію під шаблон і додаткові модулі. Тому дешевше й простіше вийде витратити символічно всього 170грн і отримати і файли і техпідтримку

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, tomjakoleg сказал:

Та колонка перекладається автоматично, коли придбати переклад, як і всі решта пунктів. А також я відправляю українську локалізацію під шаблон і додаткові модулі. Тому дешевше й простіше вийде витратити символічно всього 200грн і отримати і файли і техпідтримку

Дякую, але я самостійно перекладаю на українську мову!

 

Вдалих Вам продаж!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


26 минут назад, Espresso.Doktor сказал:

Дякую, але я самостійно перекладаю на українську мову!

 

Вдалих Вам продаж!

Ну а пишете на сторінці форуму техпідтримки якраз моїє локалізації....., де тут є логіка????

Хоч особистим повідомленням би написали й попросили, я б вислав Вам потрібний файл під ту вашу колонку. Вечером вишлю, зараз трохи зайнятий з клієнтами

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 часов назад, tomjakoleg сказал:

Ну а пишете на сторінці форуму техпідтримки якраз моїє локалізації....., де тут є логіка????

Хоч особистим повідомленням би написали й попросили, я б вислав Вам потрібний файл під ту вашу колонку. Вечером вишлю, зараз трохи зайнятий з клієнтами

 

Друже тема має назву: Украинский язык opencart 2.3.x.x, жодного слова про тех.підтримку...

Тому і спитався, саме у цій темі..

За файл буду вдячний, хоча мені більше потрібна тека у якій це колонка "живе"... 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


1 час назад, Espresso.Doktor сказал:

 

Друже тема має назву: Украинский язык opencart 2.3.x.x, жодного слова про тех.підтримку...

Тому і спитався, саме у цій темі..

За файл буду вдячний, хоча мені більше потрібна тека у якій це колонка "живе"... 

 

 

Побачив друже, перепрошую, це стара сторінка форуму, яку я давно створював для тестування перекладу. Ось нова, пишіть туди, оскільки мені приходять повідомлення про те, що хтось написав, а на яку сторінку щоб розбиратись треба лізти наверх, тепер буду це фіксувати й тут даватиму поради по перекладу

На тій сторінці моя техпідтримка.

файл треба помістити в

catalog\language\uk-ua\extension\module\

сам файл у вкладенні

account.php

 

На тій сторінці можна дізнатись не тільки про будь-які колонки, а й ядро вцілому і українську локалізацію багатьох шаблонів і модулів, в тому числі і англомовних

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
 Поделиться

×
×
  • Создать...

Важная информация

На нашем сайте используются файлы cookie и происходит обработка некоторых персональных данных пользователей, чтобы улучшить пользовательский интерфейс. Чтобы узнать для чего и какие персональные данные мы обрабатываем перейдите по ссылке. Если Вы нажмете «Я даю согласие», это означает, что Вы понимаете и принимаете все условия, указанные в этом Уведомлении о Конфиденциальности.