Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Шаблон автомагазина запчастей ExlusiveTuning [Поддержка]


mister12

Recommended Posts

3 часа назад, zuba4el сказал:

Здравствуйте у меня проблема после установки шаблона и модификатора в верхней части экрана такая ошибка.Notice: Undefined variable: og_image in /home/p158963/auto-lampa74.ru/system/storage/modification/catalog/view/theme/autoexl/template/common/header.tpl on line 23

У вас несовпадение по версиям идет (шаблона и самого опенкарта)

 

3 часа назад, zuba4el сказал:

Можно мне такой-же сайт как на демо? А то не чего понять не могу разные вещи совершенно(((

Да, можно. Обратитесь в Личные сообщения

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 year later...
В 06.11.2019 в 05:19, Ragertor сказал:

Доброго времени суток, где можно убрать кнопку обновить? image.png.589fcce8f7dee66ed4cf5e728e7483db.png

Доброго времени. Два варианта. Либо средствами CSS, либо средствами HTML в шаблоне оформления заказа/корзины - по вашему скриншоту не ясно какая это страница.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 07.11.2019 в 12:40, mister12 сказал:

Доброго времени. Два варианта. Либо средствами CSS, либо средствами HTML в шаблоне оформления заказа/корзины - по вашему скриншоту не ясно какая это страница.

Это корзина, при нажатии на нее выводится пустая страница с [ ]

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14 часов назад, Ragertor сказал:

Это корзина, при нажатии на нее выводится пустая страница с [ ]

Если выходит пустая страница у вас явно серверная ошибка в движке - надо разбираться

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.