Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Автоматическое изменение валюты при смене языка


Guram1994

Recommended Posts

Добрый день, необходимо чтобы при смене языка автоматически менялась и валюта, на форуме нашел подобную тему, но это решение не работает на версии 1.5.6
 
$this->currency->set('NIS');

в controller/common/header

Возможно я не туда вставляю, прощу кто знает объясните как реализовать данный функционал.

Спасибо заранее.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здесь читайте.

Спасибо, но у меня нет папки /common/header.php  сразу, только catalog/common/header.php 

И нет куска кода который там описан, мне нужно решение именно для версии 1.5.6, может знаете где найти? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Спасибо, но у меня нет папки /common/header.php  сразу, только catalog/common/header.php 

И нет куска кода который там описан, мне нужно решение именно для версии 1.5.6, может знаете где найти? 

 

Имеется в виду catalog/controller/common/header.php

Нужные куски кода вы можете не находить из-за разницы в шаблонах и/или установленных модулях. В этом случае нужно смотреть персонально что именно у вас имеется и как его подправить

Задача не сложная

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Имеется в виду catalog/controller/common/header.php

Нужные куски кода вы можете не находить из-за разницы в шаблонах и/или установленных модулях. В этом случае нужно смотреть персонально что именно у вас имеется и как его подправить

Задача не сложная

Сложно)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Имеется в виду catalog/controller/common/header.php

Нужные куски кода вы можете не находить из-за разницы в шаблонах и/или установленных модулях. В этом случае нужно смотреть персонально что именно у вас имеется и как его подправить

Задача не сложная

Буду благодарен если подскажите хотя бы, третий день пытаюсь, ничего не получается, в интернете все поискал тоже.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.