Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Создание цели и отслеживание добавление товара в корзину Yandex Metrika


Recommended Posts

Добрый день, сделал цели для кнопки добавить в корзину в карточке товара, но тут встает вопрос о том, как мне выяснить, какие товары достигли этой цели, в ТП Яндекса так и сказали, смотрите в веб-визор, либо делайте кастомные параметры визитов, то есть на сколько я понимаю, мне нужно сделать уникальные для каждой страницы товара параметр, вот тут загвоздка, кто сможет помочь?

Вот документация по параметрам визитов - https://yandex.ru/support/metrika/data/visit-params.xml

 

Что я понимаю, добавляем скрипт в шаблон карточки товара, назначаем ему уникальный (например ID товара) параметр и все, яндекс отслеживает, что цель выполнена с уникальным параметром ID.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.