Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Нужен модуль статистики посетителей на сайте


Weller

Recommended Posts

опенкарт 2.1 хочу видеть кто посещает сайт и что смотрит .

Яндекс метрику не хочу ставить и всякие ред хелперы тоже , подскажите есть хороший и функциональный модуль для  просмотра статистики посетителей сайта.  ??

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А что конкретно Вас интересует - распишите детальней. У меня есть наработки, думал запустить модуль - но вот сомневаюсь, что кто-то купит. Если есть желающие еще - пишите...

Есть возможность делать "отпечаток" для юзера, чтоб отслеживать его историю

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Хочется простой и удобный интерфейс из админки , желательно мобильная оптимизация.

Сколько народу была на сайте , что смотрели , сколько времени провели . Например , смотрели инструкцию или выбирали товар .

Что бы можно было анализировать спрос на определенные позиции . Желательно что бы фиксировался отпечаток по ip и было видно если клиент заходит не в первый раз.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.