Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Новый модуль на оф.сайте ? Вопрос - для чего???


cashfile

Recommended Posts

Это модуль для показа в админке ботов и пауков поисковых систем типа яндекса, гугле и пр... Показывает видимо количество посещений в истории посещений тем или иным ботом. Функция приблизительно такая. Непонятно зачем кому то такой модуль... Автор пишет что для раскрутки сайта мол надо... ) Автор также пишет что модуль на 2-х языках. На тайском и инглише... Но так как он сам видимо на инглише плохо изъясняется, то поэтому сложно его писанину разобрать) Он еще пишет что если че (ошибки там или че другое) - его майл есть внутри архива с файлом если мол непонятно кому то что то будет...) В любом случае лучше поставить и тогда станет понятно более детально)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я тоже подумал что английский ему ещё подучить надо . Почему я спросил , потомучто не пойму нахрена информацию о ботах выносит в клиентскую часть ??? ЗАЧЕМ ЭТО ТАМ НУЖНО ? Похоже бестолковый модуль !!!!!!!!!!!!!...спасибо за ответ , он подтвердил полностью мои мысли !

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.