Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Упрощенное наполнение фильтров


Recommended Posts

:ugeek: Добрый день! Ув. Пользователи.

Будьте добры подскажите, есть ли решение для упрощенного наполнение фильтров?)

А то клацать каждый раз плюс и расставлять цифры - уже аж сипает. :?

 

Быть может есть некое решение - что бы добавить фильтр, заготовленным списком. Вбил название группы, и закинул 22 строки названиями фильтров и вуаля - готовая группа с 22 значениями, желательно пронумерованными)

 

Понимаю может - много хочу! но я лишь интересуюсь есть ли нечто подобное...

 

С Ув. Пользователь)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Мб купить фильтр?) Например : https://opencartforum.com/files/file/3394-ocfilter-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BB%D1%8C-%D1%84%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%80%D0%B0-%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2/ или filterpro

Змінено користувачем n3bo
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Есть модуль Export/Import Tool и его адаптация для OcStore Экспорт-импорт export import .xlsx для OCSTORE 2.x, в которых можно копипастить фильтры и атрибуты на соответствующих вкладах. При небольших объёмах вполне себе решение.

 

Но если объёмы большие, то проще воспользоваться парсером каким-нибудь, или, как вариант, модулем Автоматическая обработка прайс-листов.

Змінено користувачем SiteMix
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.