Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ссылка из статей в меню


onelana

Recommended Posts

В шаблоне изначально были выведены статьи в меню категорий, я добавила  вкладки. В частности меня интересует вкладка "контакты".
Страница с формой обратной связи называется "служба поддержки" и на этой странице есть форма обратной связи. Проблема в том, что я не могу найти где прописать ссылку на страницу с формой обратной связи, чтобы при клике на вкладку "контакты" открывалась страница с формой. Вот сайт 
http://tom-sait.onhh.ru/ 
Опенкарт 1.5.6

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А вы знаете по правилам форума вам светит бан.И если с данного аккаунта куплены дополнения на форуме,то придётся с ними проститься.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

А вы знаете по правилам форума вам светит бан.И если с данного аккаунта куплены дополнения на форуме,то придётся с ними проститься.

 

Всё понятно. К стати, вопрос решила. Сама. Дополнений не покупала, так что прощаться не с чем)))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.