Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

ставлю product_customer_group_wise156 перестает работать поиск по сайту, прайс листу и по производителям


mirra

Recommended Posts

Люди добрые, кто сталкивался, подскажите что делать?? опенкарт 1.5.6, ставлю product_customer_group_wise156 (сокрытие товара для групп пользователей), то перестает работать поиск по сайту, прайс листу (стоит wholesalepricelistv1.3.1) и по производителям, по тегам.

Ошибка: Error: Unknown column 'p2c.category_id' in 'where clause'
Error No: 1054 . Как поняла ( а я совсем не специалист), это ошибки из за файла для сокрытия товаров, именно в нем есть строки p2c.category. Файлик этот платный, стоит всего 100 руб., и не в деньгах дело, обращалась к продавцу, внятно не ответил, мол править код надо. Если я удаляю это дополнение, на сай

 

 

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Люди добрые, кто сталкивался, подскажите что делать?? опенкарт 1.5.6, ставлю product_customer_group_wise156 (сокрытие товара для групп пользователей), то перестает работать поиск по сайту, прайс листу (стоит wholesalepricelistv1.3.1) и по производителям, по тегам.

Ошибка: Error: Unknown column 'p2c.category_id' in 'where clause'

Error No: 1054 . Как поняла ( а я совсем не специалист), это ошибки из за файла для сокрытия товаров, именно в нем есть строки p2c.category. Файлик этот платный, стоит всего 100 руб., и не в деньгах дело, обращалась к продавцу, внятно не ответил, мол править код надо. Если я удаляю это дополнение, на сай

Файлик этот платный и стоит 20$.Видимо потому и не отвечает "автор" ,что не автор совсем.

 

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=14288

 

А то что вы за 100 рублей залили к себе кучку вирусов заплатив за это ещё и деньги,так это к бабке не ходи.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.