Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вывести размер (ДхШхВ) в админке


raven4eG

Recommended Posts

Доброго времени суток! Помогите пожалуйста вывести размер товара на странице "заказы" в админке, блок "детали заказа". Столбец для нужного параметра я добавил, а вот вытащить этот параметр для каждого товара не смог, т.к. знания в PHP оставляют желать лучшего :)

 

P.S. Прикрепил скрин. (диаметр, в моем случае, это значение поля "ширина")

 

Opencart 2.1.0.1.1

post-678763-0-00525200-1453907151_thumb.png

Змінено користувачем raven4eG
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый день. Надо брать id товара делать выборку его данных и уже с них вставить в таблицу т.к. в таблице заказов таких данных ДШВ нет.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Надо брать id товара делать выборку его данных и уже с них вставить в таблицу т.к. в таблице заказов таких данных ДШВ нет.

В теории я понимаю, что мне нужно сделать, проблемы с практической реализацией задачи. Буду рад увидеть кусок кода, который сделает то, о чем Вы написали :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.