Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Отдельно главное меню и каталог


DeSigen

Recommended Posts

Я решил этот вопрос данным методом https://opencartforum.com/topic/55603-решено-полная-версия-сайта/

Я ваше решение никому бы не рекомендовал никогда))) Автор темы приводил пример сайта на подобии которого хочет сделать свой, так вот там обходятся без левой "менюшки".

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я ваше решение никому бы не рекомендовал никогда))) Автор темы приводил пример сайта на подобии которого хочет сделать свой, так вот там обходятся без левой "менюшки".

Может он хочет просто что бы отображение было нормальным, я же этого не знаю) Ему предложили, а он пусть выбирает.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Не мониторил сайт приведённый в примере через телефон, и действительно, там у них нету каталога на сайте вообще, но как же так? У меня львиная доля трафика на сайт с мобильных устройств. Есть какие то решения этой проблемы или придётся всё обратно возвращать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.