Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Пропала админка


Rennovatio

Recommended Posts

Не скажете в чём проблема? Утром хотел зайти в админку, а тут пишет: "Страница, которую Вы запрашиваете, не найдена. Если проблема будет повторяться, свяжитесь пожалуйста с администратором."

post-697759-0-96665100-1450425762_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


c конфигами косяк...    с admin/config.php  ничего не не делали? я вам уже писал, у вас волшебным образом пропадают файлы на сервере, несколько раз вам файлы восстанавливал..

посмотрите config.php вообще присутствует в папке admin

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Попробовал вспомнить, но вроде ничего особенного. Что самое странное, вечером точно работал в админке, а сегодня вот такое. Сделал бэкап - не помогло. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


c конфигами косяк...    с admin/config.php  ничего не не делали? я вам уже писал, у вас волшебным образом пропадают файлы на сервере, несколько раз вам файлы восстанавливал..

посмотрите config.php вообще присутствует в папке admin

Здравствуйте, я думал это была проблема с правами у папок и всё решилось. Пол года подобных проблем не видел, хостинг один и тот-же. config.php в папке admin есть, дата последнего изменения 21,10,15

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 5 years later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.