Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

getCategoryLayoutId возвращает 1 для главной и для каталога


Recommended Posts

Здравствуйте

Независимо от того, где я выбираю расположение модулей, у меня в главной и в каталоге показываются одни и те же модули. 

Полез в контроллер, ControllerCommonContentTop выяснилось что для главной и для каталога у меня функция getProductLayoutId возвращает одну и ту же цифру

 

 

$layout_id = $this->model_catalog_product->getProductLayoutId($this->request->get['product_id']);

 

 

Я так понимаю по этому идентификатору потом идёт подключение модулей. Где я мог сбросить эту переменную или что я делаю не так?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Да, всё верно. Ошибка где-то тут кроется. 
В схемах посмотрел, для категорий layout_id должно быть "3". Если я выставлю в контроллере это значение принудительно, всё будет работать как надо

 

Значит где-то до этого я эту переменную сбросил или переопределил. У кого-нибудь была подобная проблема?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.