Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Доработка существующего инет-магазина на постоянной основе


Recommended Posts

Требуется программист-верстальщик для существующего сайта http://rozetkamarket.ru, который сможет без подробных тех. заданий доработать интернет-магазин. Требуется: 1 - оптимизация сайта для поисковиков (сеошник есть), 2 - доработка админки для удобства работы с контентом + доливка контента (+- 3000 товаров), 3 - доработка дизайна вместе с дизайнером, 4 - создание удобных модулей для посетителей (расчет доставки и т.д.), 5 - модернизация сайта по необходимости. В оптимале хочется найти исполнителя, который посмотрев на сайт скажет: "Я знаю все что нужно сделать, чтобы наш интернет магазин был лучшим!". Готов обсудить варианты сотрудничества.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.