Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Вже місяць не можу допроситись автора модуля вирішити проблему: в нової пошти зараз акція - доставка на поштомат за 35 грн. В модулі ж це не реалізовано, рахує як зазвичай. А з 24 по 26 серпня доставка в поштомати взагалі буде по 1 грн.

Готовий заплатити за виправлення цієї проблеми, автор ігнорує вже більше місяця.

Може хтось стикався з такою ж проблемою? Чи хтось може допомогти вирішити?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.08.2022 в 13:29, OlexandrZadorozhny сказав:

Доброго дня. Купив, та не можу активувати модуль на 2х сайтах. Писав автору на email та skype - не відповідає вже 5 днів

такаж сама проблема купив в суботу і ще досі не можу активувати не відповідає

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.08.2022 в 10:43, masterunner сказал:

Вже місяць не можу допроситись автора модуля вирішити проблему: в нової пошти зараз акція - доставка на поштомат за 35 грн. В модулі ж це не реалізовано, рахує як зазвичай. А з 24 по 26 серпня доставка в поштомати взагалі буде по 1 грн.

Готовий заплатити за виправлення цієї проблеми, автор ігнорує вже більше місяця.

Може хтось стикався з такою ж проблемою? Чи хтось може допомогти вирішити?

Отключите "API расчет" для потчоматов и включите "Тарифный расчет", а на вкладке "Тарифы" укажите 1 грн

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


23.08.2022 в 15:43, Roumek сказал:

Отключите "API расчет" для потчоматов и включите "Тарифный расчет", а на вкладке "Тарифы" укажите 1 грн

К сожалению, в модуле нет возможности выбрать тариф исключительно для почтоматов. Можно поставить тариф только для доставки в отделения и почтоматы..

image.png.847563000803036d60a813a88f74882c.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@masterunner Погано шукали

Прихований текст

image.png.5c00de2a9992404eba6f14585e233b09.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

А в неме немає розділу "Доставка в почтомат".. не підскажете, яка в вас версія модуля? В мене v. 3.4.1. 

23.08.2022 в 18:31, Flint2000 сказал:

@masterunner Погано шукали

  Скрыть содержимое

image.png.5c00de2a9992404eba6f14585e233b09.png

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 24.08.2022 в 11:21, masterunner сказав:

В мене v. 3.4.1. 

3.5.0

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые админы! Ответьте пожалуйста в лс и дайте ключи к модулю!

Ожидаем уже более 3-х дней!!!

Змінено користувачем ArtilabCompany
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26.08.2022 в 12:51, ArtilabCompany сказал:

Уважаемые админы! Ответьте пожалуйста в лс и дайте ключи к модулю!

Ожидаем уже более 3-х дней!!!

Добрый день.

@ArtilabCompany написали вам тикет.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

20.08.2022 в 00:36, Prorab337 сказал:

Доброго вечора. Всі запити, якщо скидали запит на активацію з модулю, активовано

Здравствуйте. Не планируется ли в будущих обновлениях реализация отслеживания возвратов? ТТН обратной доставки и сумма за доставку? Вопрос даже не в самой ТТН обратной доставки а в выводе полной стоимости возврата (доставка в обе стороны)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Кто подскажет, через модуль вообще возможно получить стоимость обратной доставки при возврате посылки?

Змінено користувачем SergL4S
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый вечер, слетела лицензия и ключ не принимает.. Может кто-то сталкивался и знает как решить проблему?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Модуль куплен 2 года назад, слетела лицензия, автор выйдите на связь пожалуйста... =(  Номер счета 1111351.

 

 

 

Змінено користувачем Keyser
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Автор появляется здесь? В скайпе уже 2 недели не могу ничего добиться. 

Нужно ещё пара лицензий. Если здесь купить, то как получить лицензию, если разработчик модуля недоступен?

Понятно, что обстановка в стране та ещё, но хочется какой-то определённости. Или придётся искать аналоги данного модуля.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Так помилка ключем також повторно виникла і на моїх двох сайтах вже вдруге за два тижні. Щось з сервером автора, очікуєм на вирішення.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.