Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Выбор города, выпадающий список или окно


fuad19892

Recommended Posts

Здравствуйте . хотелось бы узнать , как можно сделать выподающий список или всплывающее окно как у корзины при нажатии на "город" .   то есть человек нажимает выбрать город и ему выпадают различные варианты .  типа как тут  http://flowers-sib.ru/

post-671676-0-07959100-1430659801_thumb.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Слишком пространный вопрос "как сделать".

Купить модуль или ручками делать. Я по второму варианту пошел. Можно прямо от html кода сайта в сабже и отталкиваться при написании. А будут конкретные вопросы - подскажу.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Слишком пространный вопрос "как сделать".

Купить модуль или ручками делать. Я по второму варианту пошел. Можно прямо от html кода сайта в сабже и отталкиваться при написании. А будут конкретные вопросы - подскажу.

Сделал выподающий список - все работает , только есть одно но! это хорошо видно здесь в шапке http://novosibirsk.bar-flowers.ru/  .  при наведении список городов раскрывается как и надо , но он пересекается с другими ссылками в шапке и при наведении курсора в то место где находятся другие ссылки список пропадает , что можно сделать ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.