Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Изменение размера логотипа


Johnny7c3

Recommended Posts

ocStore 1.5.5.1.2

Дефолтный шаблон

 

Каким образом можно изменить размер логотипа, чтобы он, при изменении по высоте, не "залазил" на главное меню?

Корректный размер, который можно выставить - 250 пикселей по ширине и 60 по высоте. Очень маленькая высота, мой логотип не умещается в такие рамки. Если логотип увеличивать по высоте, то он начинает "заползать" на горизонтальное меню.

Как можно сделать так, чтобы горизонтальное меню и весь сайт "сползал" вниз согласно размеру логотипа?

post-693795-0-49028800-1429588060_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Каким образом можно изменить размер логотипа, чтобы он, при изменении по высоте, не "залазил" на главное меню?

 

 

1.Изменить размер картинки,

2.В стилях задать  фиксированный размер

 

#header #logo img{
width:....... px ;
}
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

А я по картинке гадать не умею.

 

Примерно так

 

catalog/view/theme/Название  шаблона/stylesheet/stylesheet.css

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Нашёл.

Все эти манипуляции изменяют размер картинки, мне же нужно, чтобы картинка не наезжала на меню.

60 пикселей мало для логотипа в высоту.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.